Treść opublikowana przez KviczoL
-
Odma - co i jak?
Witam, Ja również mam problemy z odma, lekko skakały obroty i były podniesione na rozgrzanym silniku, korek wlewu oleju zaciagalo po odkreceniu. Wszystko ustapilo po wyczyszczeniu i naprawienia odmy, wymianie zaworka i krocca. Zobaczcie jak wyglądała w środku obudowa filtra oleju
-
1.8 tfsi nierówna praca na biegu jałowym
Witam świece wymienione ,cewki dobre, żadnego szarpania podczas jazdy nie ma tylko na wolnych się to pojawia, mam pęknięta membrane w odmie która będę wymianial to tłumaczy chyba podcisnienie na korku oleju ale czy tłumaczy takie przerwanie?
-
1.8 tfsi nierówna praca na biegu jałowym
Dzieki za odpowiedź , zrobię jak napisałeś, o poprawie poinformuję.
-
1.8 tfsi nierówna praca na biegu jałowym
Witam Niedawno wymieniłem czujnik położenia klap w kolektorze ssącym (błąd p201500),czyszczenie przepustnicy i zaworów myślałem że pomoże jeśli chodzi o nierówną prace. Na youtube znalazłem identyczny problem lecz nikt go w komentarzu nie zdiagnozował , może ktoś z Was mi pomoże. Zimny czy ciepły silnik na biegu jałowym nie ma różnicy wklejam link do yt z problmem
-
Diagnostyka 1.8 tfsi 2968 p2015
Witam Pomóżcie co może być powodem, świeci się check engine .Co mam zrobić? Poniżej zamieszczam zdjecie