Witam wszystkich serdecznie
Mam takie pytanie do kogoś kto się zna na tym jak wystroić radia pod subwofeer
Dokładnie chodzi mi o wystrojenie radia. Radio ma 10 ustawień (Eq10) potrzebuje żeby mi ktoś albo powiedział albo pokazał jak dobrze to zrobić.
Z góry dzięki za pomoc
Pozdrawiam
Witam wszystkich
Wiem że to nie forum audi a3 ale chciał bym się zapytać czy jest możliwość zmiany świateł oryginalnych z audi a3 8p sportback (2006 rok) na lampy ledowe ( po lifcie) czy trzeba coś kodować czy coś??
Dzięki za odpowiedzi i pozdrawiam