- Pomocy !
- Pomocy !
-
Demontaz wałków rozrządów
Witam posiadam silnik 2.0 tdi 16v jak odkręciłem pokrywę zaworów to niechcący koledze spadło metalowa końcówka gdzieś pod wałkiem rozrządu i pewnie będę musiał zdemontować ten wałek żeby się tam dostać i wyjąć to i mam pytanie czy ktoś by mógł mi pomoc jak to zrobić itd zdj jakieś chociaż lub coś ?
-
Zawieszenie obniżające
Mam zawieszenie 1BA i mam alufelgi 17 cali i chciałbym obniżyć samochód żeby takiej szpary nie było i jakie sprężyny polecacie 1BV czy 1BE ??
-
Dziwne stukanie
Dziwne stukanie pochodzące z silnika po wyłączeniu zapłonu co to może być ?
-
Wymiana sprężyn 1BA na 1BV
Amorki itp. Będą się niszczyć ?
-
Wymiana sprężyn 1BA na 1BV
Witam. Mam sprężyny 1BA i chciałbym zmienić same sprężyny na 1BV w audi a4 b7 i chciałbym wiedzieć czy jak zmienię same sprężyny na 1BV to będzie obniżony i czy nie będzie nic tłuc ?