Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wojt9301

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. wojt9301 odpowiedział(a) na wojt9301 temat w 2.0TDI
    Witam wszystkich, więc po diagnostyce poszło tak, że Turbina do regeneracji, Głowica również do regeneracji, pompowtryski również także po kieszeni poszło , a teraz jest problem bo cały czas ciągnie olej ;/
  2. wojt9301 odpowiedział(a) na wojt9301 temat w 2.0TDI
    Tak zawalony i troche przeczyszczony z racjo tego ze nie mam do tego warunkow za tydzien wracam do Polski i chce jak najbardziej pomoc mechanikowi zeby nie blakal, jak nie masz do powiedzenia nic madrego to nie komentuj
  3. wojt9301 opublikował(a) temat w 2.0TDI
    Witam wszystkich uzytkownikow:) Pisze otoz mam problem ze swoja audi a4 b7 2.0 140 2006 r. Pierwszy problem jaki sie pojawil to straszne kopcenie jak stoje z tylu niebieski dym , jak jade czarny dym, dodajac jak przyspieszam trzesie cala tapicerka i kupa dymu, nastepnie problem czasami z odpalaniem jak mu sie podoba to zapali a jak nie musze rozlaczyc przeplywke i kreci z 30 sekund dodajac przy tym gaz, jak odpala na cieplym silniku to jakby bral lewe powietrze i nim zatrzesie, dodam rowniez ze stracil moc kompletnie, pompowtryski sprawdzone , zawor egr zawalony troche wyczyszczony na ile pozwolily mi warunki domowe ale zero poprawy. Moj mechanik przeczysci go jeszcze raz gdyz niebawem wracam do Polski. Bede wdzieczny za jakiekolwiek sugestie w ktorym kierunku isc , dzieki pozdrawiam
  4. wojt9301 opublikował(a) temat w 2.0TDI
    Witam wszystkich uzytkownikow:) Pisze otoz mam problem ze swoja audi a4 b7 2.0 140 2006 r. Pierwszy problem jaki sie pojawil to straszne kopcenie jak stoje z tylu niebieski dym , jak jade czarny dym, dodajac jak przyspieszam trzesie cala tapicerka i kupa dymu, nastepnie problem czasami z odpalaniem jak mu sie podoba to zapali a jak nie musze rozlaczyc przeplywke i kreci z 30 sekund dodajac przy tym gaz, jak odpala na cieplym silniku to jakby bral lewe powietrze i nim zatrzesie, dodam rowniez ze stracil moc kompletnie, pompowtryski sprawdzone , zawor egr zawalony troche wyczyszczony na ile pozwolily mi warunki domowe ale zero poprawy. Moj mechanik przeczysci go jeszcze raz gdyz niebawem wracam do Polski. Bede wdzieczny za jakiekolwiek sugestie w ktorym kierunku isc , dzieki pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.