-
Kabel zasilający od wzmacniacza w miejscu linki od maski?
Mogę puścić kabel zasilający do wzmacniacza w miejscu linki od maski? w miejscu wskazanym na zdj? http://iv.pl/images/76951138457513095060.jpg
-
Podłączenie wzmacniacza + tylne głośniki
Postanowiłem jednak podjąć jeszcze jedną i ostatnią próbę tylko tym razem mógłbyś mi zaznaczyć na zdj w którym miejscu z tym kablem wejść? Myślę ze może to ułatwi sprawę https://zapodaj.net/bb46bea4dbd73.jpg.html
-
Podłączenie wzmacniacza + tylne głośniki
próbowałem zrobić według Twoich rad, ale nic nie wskórałem chyba udam się do profesjonalisty gdyż nie chcę niczego uszkodzić, dzięki za pomoc
-
Podłączenie wzmacniacza + tylne głośniki
A gdzie go wepchnąć pod maską żeby sie pokazał w kabinie? Przepraszam ale jestem w tym zielony. Ma wyjść w tym miejscu co na zdj? https://zapodaj.net/127d5d16ab23b.jpg.html
-
Podłączenie wzmacniacza + tylne głośniki
I gdzie się potem dalej przebić z tym kablem jak już dojde do kierowcy?
-
Podłączenie wzmacniacza + tylne głośniki
Witam, mam audi a4 b5 95r, którędy najlepiej poprowadzić kabel zasilający do wzmacniacza? Czy dało by też podpiąć tyle głośniki do wzmacniacza? Obecnie mam do niego podpiętą skrzynie basową tak jak na obrazku a chciałbym jeszcze tylne głośniki. Czy może lepiej kupić moduł do radia umożliwiający ich podpięcie ?
Errorowsky
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta