Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kamildawidczyk1

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. to znaczy głośnik spalił się bez włączania uzyki poprostu długo pukało i sie spalił w dzwiach z grubsza patrzyłem nie patrzyłem tylko w tej kostce ktura łączy dzwi z nadwoziem . ale zastanawia mnie zkąd był tam prąd mimo że radio było wyłączone ?
  2. Też tak myślałem i dlatego spr miernikiem ruszałem dzwiami , przewodem i nic to nie dało to jest najgorsze że radio może być wyłączone a puka cały czas . Przeważnie zaczynało sie to rano po otwarciu samochodu czasami umilkło i na kilka dni spokoj ale teraz cały czas puka spaliło mi przez to głośnik (normalnie z tyłu az się stopił ) wymieniłem a tu znowu to samo i to najgorsze że reszta głośników gra bez zażutu
  3. Dziś spr. jeszcze raz nagłośnienie komputerem i wyszedł mi błąd 00871 011 -Open Circuit - intermittent ktoś moze teraz ma jakiś pomysł ? bo błąd dotyczy właśnie tego głośnika co wydaje te odgłosy ale sprawdziłem przewody miernikiem od wzmacniacza do głośnika i jest ok
  4. nikt nie miał podobnego przypadku czy moze zły dział ?
  5. Witam mam strasznie dziwny problem z prawym przednim głośnikiem basowym w moim audi po jakimś czasie postoju samochodu gdy podchodzę i otwieram go z centralnego głośnik zaczyna cykilczne pukać z pełną mocą (jak by miał jakieś przebicie) radio jest wyłączone czy włączone niema to różnicy głośnik puka cały czas nawet po odpaleniu auta po czasie albo umilknie albo puka do czasu aż się stopi i spali . Po czytaniu błędów niema żadnego błędu odnośnie nagłośnienia . Pomaga odłączenie przewodów albo od głośnika albo od wzmacniacza z tyłu auta . Podczas pukania na przewodach od głośnika jest napięcie ok 4V . Zapomniałem dodać że mam nagłośnienie bang & olufsen a i problem raz jest raz nie co o tym myślicie ? miał ktoś może taki przypadek ? a i jeszcze jak głośnik puka i włącze testowanie subwoofera to przestaje pukać

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.