Jump to content

NitjseFni

Pasjonat
 • Content Count

  2
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

0

About NitjseFni

Informacje

 • First name
  Robert
 • Location
  Toruń

Car

 • Car model
  A3 8L
 • Car body
  Hatchback
 • Year of production
  2001
 • Engine
  1.8 T
 • Engine code
  ARY
 • Drive
  quattro
 • Gearbox
  Manual
 • Fuel
  ON

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam, może komuś zalega albo wymienił na coś lepszego i chce sprzedać kabel diagnostyczny dla audi a4 b7 2005 rok. Zakupię także lotkę z s-line'a do avanta (najlepiej w kolorze LZ5J) oraz gałkę zmiany biegów (6). Rozważę wszelkie propozycję.
 2. Zobacz ofertę Kupię kabel diagnostyczny, lotke, gałkę zmiany biegów audi a4 b7 Witam, może komuś zalega albo wymienił na coś lepszego i chce sprzedać kabel diagnostyczny dla audi a4 b7 2005 rok. Zakupię także lotkę z s-line'a do avanta (najlepiej w kolorze LZ5J) oraz gałkę zmiany biegów (6). Rozważę wszelkie propozycję. Dodający NitjseFni Wysłano 03.02.2019 Kategoria Audi A4 B6/B7
 3. Dodałem ogłoszenie ponieważ liczyłem że ktoś mi pomoże z tym przebiegiem, byłem i zobaczyłem auto na żywo. Wszystko jest tak jak sprzedawca napisał w aukcji oraz to co powiedział przez telefon. Wygląda na wartą uwagi sztukę. Nie chodzi mi o jeden bajer taki czy inny, po prostu wydając pewną sumę pieniędzy chce je mieć, skoro takie mody w nich występowały. Nie szukam od wczoraj dlatego wiem że oferty są różne i to tylko kwestia czasu kiedy pojawi się następna i spełni moje oczekiwania. Może ktoś pomoże z historią którą uzyskałem od sprzedającego ? (patrz zdj.) Czy tak powinna wyglądać ? niestety pierwszy raz widzę w takiej formie i może któś jest w stanie potwierdzić jej autentyczność. Próbowałem zdobyć informację w aso jednak zasłaniają się tym że nie jestem właścicielem co jest zrozumiałe liczyłem na wyrozumiałość obsługi. Może kogoś z forum polecicie kto sprawnie by sprawdził po VINie ? W dobie internetu łatwo napisać że auto miało tyle a tyle przebiegu, niestety nie uzyskałem linka do aukcji na której był ten samochód, stąd traktuję tę informację jako ostrzeżenie nie jako fakt.
 4. Dzieki za oferte ale szukam czegoś z lepszym wyposażeniem (kolorwy fis, navi, pdc) Znalazłem i ja zarówno oferte jak i to ostrzeżenie, tyczy się ono tylko przebiegu ale mimo wszystko jak sprzedający kantuje już na tym to ciekawe co tam więcej jest ukryte. Jestem cierpliwy ale ciężko znależć taka sztukę z mniejszym przebiegiem. Wracam właśnie z delegacji z niemiec, zjeździłem sporo komisów i jak już się jakas trafiła to każda miała ponad 250 tys nalotu, tutaj cena mocno zależy od przebiegu i do 6-6,5 tys euro nie idzie kupic sztuki z przebiegiem rzędu 150-200 tys.
 5. NitjseFni

  Kupię A4 B6/B7.

  dzięki za oferte ale szukam czegoś z bogatszym wyposażeniem (navi, pdc, kolorowy fis) własnie grzebiąc po internecie znalazłem tę informację co mnie utwierdziło w tym, że tak już musi być szczególnie, że będąc obecnie na wyjeździe w zagłębiu ruhry zwiedziłem okoliczne komisy i Audi w tym pakiecie za mniej jak 6-7 tys euro, z przebiegiem około 160-200 tys za nic w swiecie się nie znajdzie. Tutaj głównym wyznacznikiem ceny jest przebieg.. 150 tys km koszt 7,5 tys euro ta sama z przebiegiem 300 tys, koszt 4-5 tys euro.
 6. Witam, może ktoś był już w tym miejscu i oglądał auto ? Może czyjeś wprawne oko dostrzeże jakieś niuanse na zdjęciach ? Od dłuższego czasu śledzę aukcje niestety zimowy okres nie sprzyjał zakupom ograniczona ilość audi w quattro sprawiła że ceny nie spadały poniżej 30 tys, dzięki temu że ostatnio ich przybyło również ceny nagle opadły. Po rozmowie telefonicznej informacje to: auto w całości w oryginalnym lakierze, na wszystkie znaczące naprawy faktury/dokumenty, przebieg twierdzi że autentyczny, umowa niestety z niemcem, miało 2 właścicieli, Może ktoś pomoże również z odkodowaniem histori z VINu: WAUZZZ8E96A084191 https://www.olx.pl/oferta/audi-a4-quattro-przebieg-udokumentowany-CID5-IDy69d7.html
 7. Jak Panowie ogladał ktoś ten egzemplarz widze w ogłoszeniach wisi nadal ? Chętnie bym ją oglądnął na żywo w rozmowach z Panem idzie się dogadać.
 8. Daj znać jeśli byłeś może oglądać obie te sztuki i wiesz coś o nich więcej
×
×
 • Create New...