Treść opublikowana przez szymo284
-
Ciężko pali BFB
Nadmienie jeszcze że jak samochód po zgaszeniu (tak do 5-10min) pali bardzo fajnie ale jak postoi dłużej to jest 30min i więcej to są już problemy.
-
Ciężko pali BFB
Błąd wyskakiwał kiedy miałem zrąbaną instalacje LPG ale od 2tyg jest wszystko ok i błąd też się już nie pokazuj.
-
Ciężko pali BFB
Witam moja A4 cięzko pali. Długo kręci nigdy nie było sytuacje żeby nie zapaliła ale zawsze trzeba nią krecić tak z 5-10sek. Nowe świece, odma czysta. Brak błędów związanych z tym (jedyne co się pokazuje to uboga mieszanka na sondzie - Przez LPG uszkodzone LPG)
-
Zamiennik skrzyni GDT
Dopytuje tak bo jak zapytałem kolege który pracował w warsztacie to mówił że musze zamontować skrzynie z indentycznym oznaczeniem bo inaczej coś nie bedzie kombatybilne.
-
Zamiennik skrzyni GDT
I na 100% nic się nie bedzie działo złego jak załoze taką skrzynie ?
-
Zamiennik skrzyni GDT
no ok były montowane ale czy sterowniki skrzyni nie bedą inne ?
-
Zamiennik skrzyni GDT
Witam, w mojej b6 1.8T (BFB) umiera skrzynia powoli i szukam nowej niestety moja ma oznaczenie GDT i ciężko ją dostać w mojej okolicy a boje się skrzyń z allegro i stąd moje pytanie do Was, czy można założyć skrzynie o innym oznaczeniu i czy ktoś już to przerabiał jak wygląda sytuacja z przełożeniem takiej skrzyni czy wszystko by ewentualnie pasowało?