Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gizmob7

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Jest troszkę roboty z tym ? mam do kupienia rns e w dobrej cenie ale czasami wyświetlacz gaśnie pakować sie w to ? Czy lepiej sprawne ?
  2. A czym sie różni tunel 2 din od 1 din ? W którym miejscu trzeba ten tunel dociąć? Dużo z tym zabawy ? Nie chciałbym tunelu wymieniać raczej chyba ze zaszłaby taka potrzeba
  3. Witam chciałbym wrzucić sobie RNS E tak wyglada teraz u mnie ale nie moge znaleźć jednoznacznej odpowiedzi czy ten klimatronik ze zdjęcia muszę zmienić na inny czy będzie Ok ? Muszę kupić tylko kosz 2 din ten ze zdjęcia i nic więcej nie muszę przerabiać ? Czy tunel muszę tez koniecznie brać inny ? Dzieki za odpowiedzi
  4. Hej dzis wymieniłem czujnik temperatury a wskazówka dalej szaleje czasami złapie te właściwa temperaturę i trzyma ale co jakiś czas wariuje spada i sie podnosi , w czym może byc jeszcze problem ? Wadliwy czujnik ? Kupiłem FEBI czy może układ zapowietrzony ? Nie mam zielonego pojęcia dodam ze termostat wymieniony jakieś pare miesięcy temu
  5. Musiałem Aku odłączyć inaczej nie podziałało ale już jest gitara
  6. Siema mam taki dziwny problem pierwszy raz to sie stało rozmawiałem przez zestaw wbudowany głośnomówiący nagle mnie rozłączyło i pokazuje takie cos i nie moge sie połączyć i szumi w głośnikach nie wiem czy sie zawiesiło cos ? Odłączenie Aku rozwiąże problem ? Odłączyłem kostki i tez nic nie dało
  7. Ile ta czujka w ASO kosztuje ? I powie mi ktoś gdzie ja znajdę pod maska ? B7 1.9TDI BKE
  8. Hej dzis zauwazylem dziwne jak dla mnie zjawisko ze temperatura na liczniku skacze tak jakby reagowała wskazówka na gaz gdy dodam gazu zwiększa sie a jak hamuje zmniejsza nawet do 20 stopni co to może byc ? Termostat wymieniłem rok temu wahlera wiec nie wiem czy kupować nowy czy to może czujnik ?
  9. Hej mam pewien problem i nie wiem od czego zacząć gdzie szukać przyczyny może to dziwne ale przy dodawaniu gazu gdy auto wkręca sie w obroty jakieś 1800/2000 słychać jakby ,,DELIKATNE,, tarcie sie czegoś o cos lekko jakby podchodziło pod metaliczny dźwięk i lekkie drgania ale naprawdę chwilowe to jest i słychać to z okolic silnika Hmm można to skojarzyć z np ,,wiatrakiem domowym który jest brudny i sie kręci,, czy ktoś wie co to może byc? Dodam iz powyżej 2000k obrotów już tego nie słychać potem gdy wrzucę kolejny bieg i dodam gazu znowu jest ten dźwięk i znowu przestaje powyżej 2000k. Nie jest on słyszalny bardzo mocno lecz mnie to irytuje :/ Czy ktoś ma jakiś pomysł co to może byc? Napinacz wymieniony Kolo pasowe poduszki ori nowe
  10. Jesli chodzi o reset to tak kombinowalem i nic
  11. Witajcie dzis gdy rano poszedlem do auta przestal mi dzialac kolorowy FIS wraz z data i licznikiem km ... Zalaczam zdjecie https://www.fotosik.pl/zdjecie/1665a6bd6d24feb6 Dowiadywalem sie co mam robic i zrobilem nastepujace rzeczy Odpialem AKU Wyjalem licznik wyciagnalem wtyczki i wlozylem ponownie (nie ma oznak wilgoci ani nic) Zrobilem skan VCDS nic nie pokazal ... Bezpieczniki sprawdzone dzialaja normalnie Ktos ma jakis pomysl co moge zrobic jeszcze ? Czy pozostaje mi rozbierac i sprawdzac styki ? Da rade to uratowac bez wymiany calego licznika ? Nigdy nie mialem problemow z licznikiem nie wiem jak poprzedni wlasciciel Dodam iz predkosciomierz , obrotomierz , temp , paliwo dzialaja

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.