Tzn samochodem z warsztatu nawet nie wyjechał tylko ruszał przód tył i w wtedy słychać to brzeczenie. Dodam że na starym sprzegle tego w ogóle nie było słychać
Witam Panowie. Mam problem wymieniłem sprzęgło z dwumasem firmy Sachs a łożysko Luke . Problem tkwi że po wymianie sprzęgło brzeczy. Mechanik próbował jeszcze raz wyciągnąć i złożyć na nowo ale nadal ten sam problem . Nie wiem co z tym fantem zrobić więc mówię zapytam się na forum . AUDI a4 B8 CR TDI 170KM 2009r.