Witam pacjent Audi A4 B8 2011 r 300tys nalotu od 3 lat użytkuje . Podczas wypalania DPF czuć spaliny przy jeździe po mieście. DPF wyczyszczony w maszynie. Czy może coś źle złożone jakiś pomysł???
Witam . Koledzy taki temat A4 B8 nowe tarcze przód i tył z klockami wymienione 3 miesiące temu.Po wymianie było wszystko cichutko podczas hamowania . Zaobserwowałem jakiś czas temu podczas hamowania buczenie z dużej prędkości . Zmieniłem opony na zimowej i to samo
Jakiś pomysł? Proszę o pomoc
Witam . koledzy proszę o poradę Audi A4 B8 od pewnego czasu gdy cofam cos puknie raz. Ten dzwiek słychać z przedniego zawieszenia.Dodam tylko ze przy cofaniu puka . Zawieszenie sztywne zero puków stuków podczas jazdy. Za wszelkie podpowiedzi dziękuję