Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

metzvg

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam, chciałbym wymienić amortyzatory i sprężyny na bardziej komfortowe, tzn. takie na których mniej będę odczuwał nierówności. Gdybyście mogli mi doradzić jakie do mojej wersji amortyzatory i sprężyny najlepiej byłoby kupić żeby wcześniej wspominany efekt osiągnąć...
  2. Tak jak koledzy wyżej pisali, wymieniłem zbiorniczek używka na szybko koszt 20 zł i jak ręką odjął. Już od kilku dni działa super, tak więc jeszcze raz dzięki wszystkim za pomoc i pozdrawiam. P.S. Odwiedziłem na szybko wioskowego mechanika to stwierdził, że to problem z silnikiem jest i większa awaria, przy okazji wychlapał mi cały płyn, pompa wyje, ale poruszał kierą i stwierdził, że nie chodzi ciężko o można jeździć
  3. Witam, około 2 miesięcy temu zaczęła wyć pompa od wspomagania - było mało płynu. Zalałem uniwersalnym z uszczelniaczem bo akurat nic innego nie miałem pod ręką a jakoś musiałem dojechać. Wczoraj znowu usłyszałem wycie, otworzyłem maskę żeby dolać płynu i zobaczyłem jak wywala płyn przez otwór w korku więc nie odkręcałem go i dopiero w nocy dolałem jak wystygł. Dzisiaj chciałem go odpowietrzyć podniosłem przód odpaliłem odkręciłem korek a ze zbiorniczka zaczęło sikać na 50 cm w górę, więc zakręciłem i umawiam się do mechanika. Skręca się trochę ciężej, pompa wyje, płynu jest lekko poniżej minimum. Gdzieś musi być coś przyblokowane chyba. Ma ktoś jakiś pomysł co to może być? Z góry dzięki za pomoc
  4. Witam, szukałem na forum, ale linki powygasały albo nie ma konkretnej odpowiedzi. https://www.olx.pl/oferta/interfejs-kabel-diagnostyczny-hex-usb-can-vcds-dawniej-vag-com-CID5-IDigASw.html#91e86aa41d https://www.olx.pl/oferta/vcds-v2-17-1-3-17-8-hex-can-vag-polski-jezyk-audi-skoda-vw-seat-CID5-IDr3ZoD.html#91e86aa41d Czy do podstawowej diagnostyki ww. kable + oprogramowanie do audi a4 b7 2005 r. będą odpowiednie?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.