-
Problem zbyt niskie ciśnienie oleju
-
Opony do Felgi o rozmiarze 19
Czy ktoś może polecić opony do audi a4b8 quatroo 2.0 diesel żeby nie przepłacać a były dobre. Dodam że zdarza mi się jeździć ponad 200 km/h
-
Problem z światłami Bi Xenon
temat zamknięty miałeś racje.
-
Problem z światłami Bi Xenon
Witam, otóż mam taki problem w swoim Audi że mam zawsze światła włączone na "auto" i zazwyczaj po odpaleniu samochodu zawsze widziałem że się poziomowały góra dół a dziś zauważyłem że nie poziomuje , a za którymś razem poziomuje góra dół lecz światła i tak święcą dosłownie w ziemie po niby poziomowaniu . Wczoraj wszystko było normalnie. Dodam że kiedyś miałem podobny problem lecz święciły znów zbyt wysoko teraz znów na odwrót, pojechałem na stacje diagnostyczną i manualnie facet mi to ustawił pokrętłem na torxa bodajże i świeciły ok. Od tamtego czasu mineło 2 miesiące i teraz coś takiego. Czy ktoś miał taki problem i może mi jakoś pomóc co jest tego przyczyną i jak to rozwiązać? czy mam się stresować że to coś poważnego i mechanik będzie szukał przyczyny i skończy mnie finansowo hehe. Czy to jakaś tylko błahostka. ? Proszę o odpowiedzi Pozdrawiam , Dodam że samochód jest z 2010 r i wymieniałem już żarniki xenonowe( może przy wymianie coś pominąłem i dlatego takie usterki? )
-
żarniki xenonowe
Witam mam pytanie otóż kupiłem dziś żarniki niestety w niedziele ciężko cokolwiek kupić na szybko, i udało mi się kupić produkt d3s firmy m-tech basic 6000k czy ktoś coś wie na temat tych żarników czy warto je montować ? czy nic się nie powinno stać po ich zamontowaniu? Proszę o Odpowiedzi
-
Problem z Lewym światłem mijania.
czyli wykluczyć zwarcie ok zmienię dziś żarówki i zobaczymy.
-
Problem z Lewym światłem mijania.
normalnie świeci , mogę wymienić co liczy się z wymianą dwóch tak na prawdę jeśli chodzi o xenon, lecz ciekawi mnie dlaczego po uruchomieniu ponownym samochodu działa czyli nie jest spalona..
-
Problem z Lewym światłem mijania.
Witam , otóż mam problem z światłem xenonowym. Otóż podczas odpalenia samochodu wszystkie światła sprawnie świecą lecz podczas jazdy po jakimś czasie gaśnie lewe światło mijania i wyskakuje błąd że brak światła że spalona żarówka itp. i faktycznie nie świeci, lecz gdy wyłączę samochód i włączę na nowo światło świeci i znów po jakimś czasie pojawia się ten sam problem. Ostatnio coraz częściej.. czy ktoś miał podobny proble? i wie jak go rozwiązać? Audi a4b8 2010 r
motyka92
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta