Noo, dzięki bardzo, nie spodziewałem się, że tam jest.
Otóż tak, miernik podpiąłem pod kable od pompy po włączeniu pojawia się prąd, a od pompy ciszą. Wyjąłem przekaźnik prądu nie ma, wkładam jest, czyli obstawiam pompe.
Dobra, juz wiem więcej. Filtr paliwa suchy, zalałem go ropą, plak i auto odpaliło i paliło do momentu skończenia się paliwa. Odpalał i gasił normalnie. Wyjąłem ten przekaźnik 219 i już nie odpalał, włożyłem i palił dopóki miał paliwo, czyli przekaźnik ok. Pompa, obstawiam że ona tylko gdzie jest? Zdjąłem fotel z tyłu odkręciłem dwa dekielki i szok, nie ma jej. ?Na krótki wyjąłem bezpiecznik, dałem prąd z 30A bezpiecznika i cisza.
Ecu ogólnie było suche, ale woda tylko na poziomie tych przekaźników, całe zaśniedziałe. Wezme osusze to, pojade na szrot kupie te 3 przekaźniki bo i tak zalane i zobacze.
od lewej mam przekaznik 395 pozniej 202 i 219 i tyle. Wszystkie 3 zalane w wodzie. Bezpiecznik 28 musze wyjąć żeby dać na krótko?
A silnik AVF, dzisiaj zczytałem
Dzięki Panowie, będę działał dzisiaj. Ten przekaźnik od pompy to 167, i pasuje zamiennie z innych grupy vag?
I prąd na ten bezpiecznik normalnie podać w trakcie odpalania auta, nic się nie stanie?
Witam. Mam taki problemik. Audi 1.9tdi 2001rok w trakcie jazdy zgasło i cisza, nie chce odpalić po podpięciu komputera błędy jak na zdjęciu załączonym. Jakieś rady? Poszedł sterownik pompy? Kręci kręci i nic.