-
[B6 AWX] Szarpanie podczas ruszania
Udało mi się ogarnąć logi. Mógłby ktoś je odczytać? I napisać o co w nich chodzi http://vaglogi.pl/log-003_EK3szJj.html http://vaglogi.pl/log-013_M2pOC4t.html
-
[B6 AWX] Szarpanie podczas ruszania
ok, dzięki . Na dniach postaram się to sprawdzić
-
[B6 AWX] Szarpanie podczas ruszania
Witam, Mógłby ktoś doradzić z czym mam problem? 1.Miałem już kilka razy taką sytuacje, że przy częstym ruszaniu samochodu w korku czy np parkingu auto zaczyna szarpać tak jakby chciało zgasnąć i trzeba dać więcej gazu żeby ruszyło(jeszcze większe tzw "żabkowanie"), objawy szarpania znikają jak chciałbym powoli ruszyć bez gazu.Dzieje się to na ciepłym silniku, na zimnym nie ma tego problemu. Jaka może być przyczyna ? 2.Ciężko wchodzi 1 bieg i wsteczny,jeżeli auto się powoli toczy lub stoi na górce biegi wchodzą praktycznie idealnie. Olej w skrzyni wymieniony. Pozdrawiam
-
Jakie radyjko polecacie do b6
Dziękuję Panowie za opinie. Pozdrawiam
-
Jakie radyjko polecacie do b6
A co z jakością dźwięku ? a np jak włożę karte SD to można film oglądnąć ?
-
koparek997 zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
-
Jakie radyjko polecacie do b6
Witam, Zastanawiam się nad zmianą radyjka, obecnie posiada SYMPHONY 2 ze zmieniarką w środku i chciałbym zmienić na RNS-a lub Chińczyka. Które bardziej polecacie ? Jak jest z montażem jednego i drugiego ? Czy na fisie będzie pokazane to co w ori radiu, czy wszystkie głośniki będą grać + sub w bagażniku, zależy mi głównie na wejściu pod USB lub kartę SD.