Treść opublikowana przez Suple
-
Audi a4 b6 1.9 TDI 130KM chłodzenie
Wydaje mi się, że normalnie to jest 2 strefowy climatronic ustawiam 22*C i jest cieplutko po przejechaniu ok 15 km jak odpalam go z nocy i jest z -3* Dodam, ze zauwazylem ze jak to mi się stało, to podgrzewanie swiecy dluzej dziala przy odpaleniu, no ale skoro vag wykazal zwarcie na czujniku temperatury to zobaczę, wymienie go w nastepnym tyg bo teraz marno z czasem i dam znać co i jak czy pomoglo czy i termostat do wymiany
-
Audi a4 b6 1.9 TDI 130KM chłodzenie
Podpiąłem pod vag i wszystko wiadomo. Zwarcie na czujniku płynu chłodniczego tylko jeszcze nie wiem czy to czujnik ma zwarcie czy gdzieś na przewodach. Będę coś wiedział to napiszę
-
Audi a4 b6 1.9 TDI 130KM chłodzenie
Przejechałem dziś z 50 km tak ostrzej temperatura na zegarach nie podniosła się a gumowe przewody od płynu są dosyć ciepłe temp. Stoi ciągle na 50*C
-
Audi a4 b6 1.9 TDI 130KM chłodzenie
Sa jakies zalety lub moze to cos uszkodzic jezdzac tak przez nastepny tydzien?? Najlepsze jest to ze went od chlodnicy lekko co sie kreci mozna go palcem zatrzymac a od klimy nawala ciagle. Moze wiskoza tez walnela?
-
Audi a4 b6 1.9 TDI 130KM chłodzenie
Witam, od dzisiaj napotkal mnie pewien problem. Przez ostatni tydzien samochod stal nie odpalany, wczoraj odpalilem i przejechalem ok 100 km bez gaszenia i wszystki bylo ok temp 90 stopni. Dzis przekrecam zaplon od razu zalaczyl sie wentylator klimatyzacji i po odpaleniu dziala caly czas chyba na najwyzszym biegu bo jest bardzo glosno, przejechalem ok 30 km i temperatura plynu chlodniczego nie podniosla sie, gumowe rurki dolotowe plynu sa lekko cieple a nawet mozna powiedziec ze zimne. Po wylaczeniu klimatronica went od klimy tez sie kreci. Co jest tego przyczyną? Dlaczego temp nie wzrasta nie grzeje sie plyn ? Otworzylem zbiorniczek wody po przejechaniu ok 25 km wsadzilem palec i woda byla zimna ? HELP! Moze walnieta pompa wody? czy co?