kamilo231

• Paliwo

Osiągnięcia kamilo231

Reputacja

1. Witam. Z tego co tutaj wyczytałem to widzę że z radiem chorus I nie ma opcji podłączenia zmieniarki, bo tego nie obsługuje. Pytanie, jeśli ja po prostu zmienię radio na Concert (jeśli się nie mylę to jest to radio 1DIN na płyty CD, jak coś to proszę mnie uświadomić ?) to wtedy będę mógł podłączyć zmieniarkę? Bo myślałem o kupnie takiego zestawu: http://allegro.pl/emulator-mp3-usb-aux-sd-vw-skoda-audi-seat-gratis-i6586011780.html#thumb/5\ Musiałbym dokupić do tego kostkę 20 PIN która jest też do kupienia w ofercie. Chodzi mi o to, czy instalacja elektryczna jakoś się różni jeśli miałem oryginalnie radio chorus bez zmieniarki, czy wystarczy kupić ten rozdzielacz na kostkę żeby móc ją podłączyć i po problemie.