Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kapsel12

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kapsel12

  1. Witam Ostatnio w mojej b5 98 przestały działać kierunkowskazy, gdy pierwszy raz sie tak zdarzyło sprawdzilem bezpieczniki i awaryjne ,to i to sprawne. Następnego dnia poruszalem kierownicą do gory i do dolu i nagle zaczely znów działać. Po tygodniu znów przestaly działać, tylko tym razem problem pojawil sie tez w wycieraczkach. Potrafily działać nadal po mimo ich wyłączenia lub gdy byly właczone zatrzymywaly sie same. Kierunki nie działają w ogóle, awaryjne ok, bezpieczniki ok, a wycieraczki czasem działają ok a czasem świruja. Wiecie w czym tkwi problem? Myślałem o przekaźniku lub przerywaczu ale nie wiem
  2. Kapsel12 odpowiedział(a) na Kapsel12 temat w 2.4
    Troche wycierałem ale weź to poczyść dokładnie jak w niektórych miejscach kciuka nie włożysz he Jutro sie za to wezme spóbuje poczyścić, szkoda że kanału nie mam, bo tak to ciężko coś zdziałać ;/ Ale leje sie z niego dość mocno . Troche to mnie zdziwiło uszczelniłem góre to zaczęło się lać z dołu
  3. Kapsel12 odpowiedział(a) na Kapsel12 temat w 2.4
  4. Kapsel12 odpowiedział(a) na Kapsel12 temat w 2.4
  5. Kapsel12 odpowiedział(a) na Kapsel12 temat w 2.4
  6. Kapsel12 odpowiedział(a) na Kapsel12 temat w 2.4
    Tyle ze najintensywniej sączy sie olej z mniej więcej wskazanego miejsca tylko ze z dołu silnika , bo Góra jest sucha, tam gdzie jest ta zaslepka brok jest tez troche oleju ale nie az tak duzo jak tam z przodu
  7. Kapsel12 odpowiedział(a) na Kapsel12 temat w 2.4
    To by sie zgadzalo, oby nie bylo nic bardziej poważnego, i tak poszlo juzto w nią 6k
  8. Kapsel12 odpowiedział(a) na Kapsel12 temat w 2.4
    I to by tak mocno.chlapalo? Oleju ubywa dość sporo czy to jazda czy postój.
  9. Kapsel12 odpowiedział(a) na Kapsel12 temat w 2.4
    Niestety zdjecia zbyt duzo zajmuja, moze jakies sugestie?
  10. Kapsel12 opublikował(a) temat w 2.4
    Witam Po ostatniej wymianie uszczelek pokryw zaworów, płukance i zmianie oleju z 10w40 na 5w30 , po przejechaniu okolo 100km pojawil sie spory wyciek oleju. Góra silnika sucha. Dorzucam pare zdjęć, moze ktoś wie skąd ten olej moze wyciekac, polowa miski jest w oleju oraz większość lewej strony , z tego co udalo.mi sie zauważyć leci głównie z lewej przedniej strony silnika i troche mniej w okolicach kolektora z prawej i lewej strony. Dorzucam pare zdjęć.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.