Spotkałem łosia :(
jak myślicie? Warto to naprawiać? Ile to może kosztować?
jeśli nie naprawiać, to ile taki wrak może być wart? Łatwo to sprzedam?
jestem w kropce :( auto doinwestowane, kupiłem za 17 i włożyłem ponad 2 tysiące :/
Hej!
Wkrótce zamierzam zmienić moje a4b6 na nowsze.
Marzy mi się a4b7 1.9tdi quattro tiptronic, kojarzycie czy takie w ogóle występują?
Sporo jest 3.0tdi w tiptronicu, chciałbym jednak zostać z 1.9.
Lub może jakieś inne silniki polecacie dla z tiptronickiem i quattro? (tiptronic i quattro są kluczowe).
pozdrawiam