-
Pióra wycieraczek
No to jest taki klinik właśnie. To mówisz że to jest końcówka od Bosch Aero?
-
Pióra wycieraczek
Witam czy ktoś mi powie co to za mocowanie i jakie polecacie wycieraczki? I gdzie najlepiej je kupić bo szukam i szukam i nie mogę ich znalesc.
-
Dziwne zdarzenie
Witam dzisiaj miałem dziwne zdarzenie a mianowicie: odpaliłem samochód który następnie zostawiłem na kilka minut. Wyjeżdżając z podwórka skręciłem w prawo(cofając) następnie jechałem do przodu jakieś 50 m i przy skręcie w prawo nagle wysiadło mi na chwilkę wspomaganie. Cóż to może być za objaw?
-
Prośba o pomoc albo o rade:)
No właśnie tylko że jest problem ze znalezieniem tego zderzaka i takiego koloru;/
-
Prośba o pomoc albo o rade:)
Kurde no to jest w sumie tylni zderzak zapomniałem napisac. Rozmawiałem ze znajomym lakiernikiem i powidział mi 250 zl za naprawe + malowanie dodatkowo 350....i nie wiem jak to rozegrac. Bo niby sa na olx i allegro ale myślę sobie że na tym formum może szybciej uda się coś poradzić
-
Prośba o pomoc albo o rade:)
Witam szanowne grono wiem że to nie ten dział ale stała się rzecz okropna wręcz mi serce prawie pękło. A mianowicie w sobote 23.12.2017 odjeżdzając z pod sklepu uderzyłem moim ukochanym autem w inne auto rozbijajac lampe i rozwalając zderzak mam pytanie do szanownego grona czy aby ktoś nie ma na sprzedaż takowego zderzaka? Lampe udało mi się już zakupić i wymienić.