Treść opublikowana przez Diabeł123
-
1.6 AHL problemy
Ja mam podobny przypadek z tym samym silnikiem że odcina przy 5 tys. I odpala tak po 3 sekundach i pod kompem pokazuje że czujnik halla i to przednie ten w aparacie zaplonowy
-
Demontaż aparatu zaplonowego
A ten czujnik w tym aparacie zaplonowym jak go wymienić i jaki najlepiej kupić
-
Demontaż aparatu zaplonowego
Ale przepustnice trzeba zdemontować czy nie
-
Demontaż aparatu zaplonowego
Panowie mam problem z czujnikiem halla g40 i samochód dużo pali i odpala tak po (3 sekundach) dowiedziałem się że jest tam czujnik i chciał bym go sam wymienic i od czego trzeba się zabrać?
-
POMOCY! jak podłaczyc kostki do ucietych przewodów
Niewiem jak to zrobiłem ale naprawione już jest dziękuję ?
-
POMOCY! jak podłaczyc kostki do ucietych przewodów
A I jeszcze jak włączam radio to coś słychać w subie i jak wylaczam to też słychać to pewnie ten przekaźnik Tak?
-
POMOCY! jak podłaczyc kostki do ucietych przewodów
Sprawdziłem i przy włączonym radiu mam napięcie na 5 pinie kabel bialy a na 1 pinie kabel czerwono niebieski a jak wyjalem suba to nie mogłem złapać przekaźnika
-
POMOCY! jak podłaczyc kostki do ucietych przewodów
A trudny dostęp do tej kostki?
-
POMOCY! jak podłaczyc kostki do ucietych przewodów
Okey może jak dam radę to dziś sprawdzę
-
POMOCY! jak podłaczyc kostki do ucietych przewodów
Bo ja ten czarny podlaczylem do tego czerwono niebieskiego i może dlatego nie grało jutro spróbuje ten czarny podlaczyc pod masę i zobaczymy
-
POMOCY! jak podłaczyc kostki do ucietych przewodów
No i ten czarny kabel co teraz jest luźny to bym podłączony do masy czyli czerwono niebieski kabel z kostki zasilającej i nic ?
-
POMOCY! jak podłaczyc kostki do ucietych przewodów
Bialy z tej czarnej wiązki podlaczylem z brązowym z żółtej wtyczki pod pin 1
-
POMOCY! jak podłaczyc kostki do ucietych przewodów
takie zdjecie moze byc?? jak nie to mam jeszcze pare innych odrazu zrobiłem
-
POMOCY! jak podłaczyc kostki do ucietych przewodów
kto mi pomoze podłaczyc teraz te kostki mini iso? bo chyba cos nie tak podłaczyłem a i ten czarny kabel podłaczyłem do stałego pradu
-
POMOCY! jak podłaczyc kostki do ucietych przewodów
- POMOCY! jak podłaczyc kostki do ucietych przewodów
Radyjko podłączone jeszcze tylko czekam na kostki mini iso i podłącza reszte. Dzięki wielkie- POMOCY! jak podłaczyc kostki do ucietych przewodów
A tak co podlinkowales to zdjęcia się nie wyświetlają a i jeszcze znalazłem w Internecie że powinna być czerwona kostka i tam jest podpięty jeden przewód i ja mam jeszcze jeden luźny co to na zdjęciu nie widać ale zrobię zdjęcie i wstawie- POMOCY! jak podłaczyc kostki do ucietych przewodów
Czyli co muszę jeszcze dokupić jakie kostki bo tam mam zieloną i brazowa a tych dwóch kabli co wyżej jest napisane wogole nie podłącza- POMOCY! jak podłaczyc kostki do ucietych przewodów
Szczerze to ja z tych schematów nic nie rozumie☹- POMOCY! jak podłaczyc kostki do ucietych przewodów
Radio to santa cruz mp34- POMOCY! jak podłaczyc kostki do ucietych przewodów
Radio to santa cruz mp34- POMOCY! jak podłaczyc kostki do ucietych przewodów
Radio jaka chce podlaczyc to jest santa cruz mp34. A przewody pod ta jedna listę są podłączone niebiesko brązowy niebieski biały czerwono siwy brązowo siwy. A pozostałe są luzem czarny. zolty. Fioletowy. Brązowy. Biały. Czerwony. Czerwony z niebieskim. Zielono niebieski. Biało niebieski. Siwo niebieski. Biało żółty. Biały. No i wzmacniacz podobno jest wbudowany z tego co mi wiadomo.- POMOCY! jak podłaczyc kostki do ucietych przewodów
WITAM mam problem z podłaczeniem radia. wyjmujac radio ujrzałem tak jak by ktos uciał kostki razem z radiem i chciał bym to naprawic z wasza pomoca bo jak pytałem to fachowiec chciał 100zł wiec wolal bym zaoszczedzic dziekuje i pozdrawiam.- Odcina obroty przy 5tys. I duże spalanie
No ja właśnie dużo czytałem i wyczytałem że to może być czujnik położenia walka rozrządu lub czujnik położenia walu- Odcina obroty przy 5tys. I duże spalanie
Ale jaki to jest ten czujnik - POMOCY! jak podłaczyc kostki do ucietych przewodów