A po czym widać że auto miało jakąś ingerencję w program/mapę?
Jak zaradzić temu przeładowaniu turbo?
Dodam, że wczoraj wymieniłem czujnik położenia wału oraz czujnik temperatury płynu chłodzącego i problemu z przyspieszeniem jakby nieco ustał.
Kolego właśnie jestem świeżo to wykonaniu logów dynamicznych grup o których wspominałeś. Czy możesz coś teraz więcej powiedzieć?
Poniżej podaję linki. http://vaglogi.pl/log-002_033_WaY4o5.html http://vaglogi.pl/log-003_033_9GJf8.html http://vaglogi.pl/log-115_118_xJ2ZRXZ.html
Jak tylko uzyskam dostęp do VAGa (tj. środa) to wrzucę wszystkie logi dynamiczne.
Czy coś jeszcze powinienem wykonać do pełnej analizy stanu auta poza logami grup które napisałeś?
Witam,
Od niedawna jestem posiadaczem Audi A4 b6 1.8T Quattro BEX i martwi mnie dziwne zachowanie turbiny, jakby chwilowe wyrywanie do przodu i odpuszczanie.
Poniżej zamieszczam logi dynamiczne z grupy 115 i 118 i proszę was doświadczonych forumowiczów o ocenę sytuacji. http://vaglogi.pl/log-115_118_H6577i7.html