-
Witam, prosze o analize logow
Dolot sprawdzony slychac tylko bulgotanie w misie oleju cisnienie 4 bara
-
Witam, prosze o analize logow
Dobra dzieki za porade
-
Witam, prosze o analize logow
Wywale go i pozniej problem z przegladem
-
Witam, prosze o analize logow
podmienilem przeplywke teraz mi wywala bleda 16804 co moge teraz zrobic ?
-
Prosba o analize logow i stan przeplywomierza
czyli przeplywka do wymiany? bo to logi byly na podmienionej
-
Prosba o analize logow i stan przeplywomierza
Sprawdzalem szczelnosc jest w porządku
-
Prosba o analize logow i stan przeplywomierza
http://vaglogi.pl/log-003_020_c0SCHm.html http://vaglogi.pl/log-002_033_dw0XvnZ.html http://vaglogi.pl/log-115_118_6BR2x.html wyskoczyl mi blad niskiej sprawnosci katlizatora 16804
-
Witam, prosze o analize logow
I jeszcze jak wyglada przeplywomierz teraz ok po logach
-
Witam, prosze o analize logow
A zalozenie emulatora skutkuje czy nie ma sensu sie z tym bawic?
-
Witam, prosze o analize logow
To sonde 2 trzeba wylaczc po usunięciu kata
-
Witam, prosze o analize logow
Ten zaworek sprawdzalem to elektrycznie sprawny wezyki ok
-
Witam, prosze o analize logow
podmienilem przeplywke zrobilem nowe logi http://vaglogi.pl/log-003_020_c0SCHm.html http://vaglogi.pl/log-002_033_dw0XvnZ.html http://vaglogi.pl/log-115_118_6BR2x.html wyskoczyl mi blad niskiej sprawnosci katlizatora 16804
-
Witam, prosze o analize logow
Czy czyszczenie przeplywomierza cos pomoze?
-
Witam, prosze o analize logow
kupilem od niemca nic sie nie przyznal
-
Witam, prosze o analize logow
wiem juz cos wiecej i co wymienic
Camillo
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta