-
Układ chłodzenia problem z instalacja
- Układ chłodzenia problem z instalacja
Witam, Posiadam Audi b8 2.7 Tdi, zakupiłem po lekkim dzwonię bez przodu i mam problem ze sterownikiem wentylatorów, a dokładniej nie mam pojęcia jaki powinienem posiadać. Na internecie jest dużo sterowników ale nie wiem który jest od mojego. Mam dwa wentylatory-dwie kostki pod sterownik, a na pasie jedno miejsce. Lecz w instalacji samochodowej wychodzą dwie takie same kostki (myślę że nie ma innej możliwości ich przypiecua) . Znalazlem na schematach że powinienem mieć jeden sterownik. Może i racja ale co z DRUGĄ KOSTKĄ OD Instalacji. Jak to jest rozwiązane, może te kostki idą gdzie indziej.- Pas przedni
I takie coś mnie najbardziej interesuje. Dzięki bardzo- Pas przedni
Dzięki za odpowiedź, ale zapomniałem dodać, że składam ją z pojedynczych częsci, dawcą był rozbitek który nie nadawał się do dalszej przeróbki Chodzi mi czy nie zapomniałem o szczegółach, (specjalne mocowania, platiki itd.) Dzisiaj składałem pas do jednej częsci i zauważyłem że nie jest kompletny. Nie mogę nigdzie znaleść na internetach schematu. A po samym allegro nic nie zdziałam:D- Pas przedni
Siemanko, panowie macie może jakiś schemat przodu audi (chodzi mi o pas kompletny) co do mocowania pasa itp. Ponieważ zakupiłem wkońcu a4 ale bez przodu po wypadku i staram się ją złożyć. z góry dzięki - Układ chłodzenia problem z instalacja
Re3pect
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta