Rafalski1231

• Dołączył

• Ostatnia wizyta

Odpowiedzi opublikowane przez Rafalski1231

1. Witam , po wymianie zamka drzwi kierowcy  w mojej B8 nie zapalaja mi sie swiatla gdy otwieram  z pilota auto, czy trzeba to kodowac ? moze tak byc ze auto nie widzi tego nowego zamka? prosze o pomoc bo nie wiem  gdzie z tym tematem uderzyc , Pozdrawiam wszystkich klubowiczów:)

2. Witam wszystkich klubowiczów ! moj problem polega na tym ze po zmierzchu nie zawsze dziala funkcja odprowadzenia do domu ,  wszystko sprawdzałem  i wydaje sie byc w porzadku , został tylko czujnik zmierzchu ... moglby ktos pomoc gdzie sie znajduje? jak z wymiana?  i czy w ogole to pomoze? pozdrawiam serdecznie wszystkich !:)

3. Witam  , tak jak w temacie , od pewnego czasu wyswietla sie u mnie napis:service due , kupilem  urzadzenie diagnostyczne firmy Viaken ,  po probach usuniecia komunikatu niestety napis nie znikł .... czy ktos   byłby w stanie mi pomoc ? doradzic ? moze ma ktos podobny sprzet  i bedzie  mogł mi pomoc ? za kazde wskazowki bede mega wdzieczny ! pozdrawiam wszystkich klubowiczów :)

4. Witam wszystkich:) od jakiegos czasu w mojej audi pojawil sie problem z kierunkowskazem w lusterku (raz działa,raz nie ) , chcialbym sie poradzic jak sie do tego zabrac  , po zdjeciu  wkładu lusterka nic wiecej nie widac ..byłbym wdzieczny za kazdą pomoc :) pozdrawiam

5. Witam wszystkich fanatyków Audi :) Mam do was pytanie , chcialbym w swojej b8 zmienic podswietlenie wewnetrznych klamek(mam dosc czerwonego) , czy ktos z was to juz robil?    niestety na alle nic nie moge znalesc , moze to czesc niewymienialna? za wszystkie porady bede bardzo wdzieczny :)