-
A4 B8 problem z elektryką i odpaleniem
Po sprawdzeniu bezpieczników nie działają w lewej stronie listwa z małymi bezpiecznikami po prawej czarna listwa a w bagażniku czerwona
-
A4 B8 problem z elektryką i odpaleniem
Komputer sie nie łączy i nic nie pokaże
-
A4 B8 problem z elektryką i odpaleniem
Witam posiadam a4 b8 2.0 tfsi 211 km quattro i jest po dzwonie lekkim poduchy nie wywalone przód wymieniony bezpiecznik piro też i nadal nie odpala po wcisknięciu kluczyka brak reakcji lampy tylko lewa działa ale tylko led a w środku światło się pali ale tylko na 1 sekundę i gaśnie aku nowy i nadal nic fotele nie całe działają centralny z kluczyka nie działa przednie prawe drzwi nie działają w ogóle
-
A4 B8 Problem z odpaleniem
Bespiecznik piro dobry był nowy założyłem i nic do tego teraz przestało radio działać z wyswietlaczem
-
A4 B8 Problem z odpaleniem
Jak teraz posiedziałem to po podłoczeniu akumlatora i wcisknieciu kluczyka zegary sie podswietlaja z kontrolkami i gasną lampki z tyłu też chwile swiecą i gasną co odcina prąd po chwili 2,3 sek swiatło stopu jedno też sie swieci reszta nie wsrodku też elektryka mocniej sie swieci i po chwili traci prąd i swieci strasznie słabo
-
A4 B8 Problem z odpaleniem
Nie moge podłoczyć sie brak kontrolek zapłonu brak reakcji zegarów
-
A4 B8 Problem z odpaleniem
witam mam problem z moja a4 2010r silnik quattro pb 2.0 tfsi 211km po kolizji kluczyk został w stacyjce kierownica nie zablokowana po podpięciu akumulatora zegary mrugają i gasną radio działa bezpieczniki całe i co dalej nie mogę nic zrobić pomocy
BenQa4b8
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta