-
Niebieski dym,uszczelniacze czy turbo
Nic nie dostałem.
-
Turbo b7 3.0 tdi niebieski dym
- Turbo b7 3.0 tdi niebieski dym
Siemka. Moja niunia dymi na niebiesko. Turbo 300km od regeneracji. W rurach od ic olej w odmie to samo. I ten luz. Wrzucam film i zdjęcia. Czy to dopuszczalne? Tymbardziej po regeneracji? Czy jechać na reklamację? Pomóżcie. received_352368978704264.mp4 received_2545625862176018.mp4- Niebieski dym,uszczelniacze czy turbo
A turbo ma taki luz received_2545625862176018.mp4 received_352368978704264.mp4- Niebieski dym,uszczelniacze czy turbo
Panowie zdjalem rury z ic i jest tyle oleju co na zdjęciach widać. Co to oznacza ? Turbo świeżo z regeneracji...- Niebieski dym,uszczelniacze czy turbo
Ok dzięki za podpowiedź- Niebieski dym,uszczelniacze czy turbo
Ok tak zrobię. A jeśli by to nie były jednak wtryski to obstawiać uszczelniacze?- Niebieski dym,uszczelniacze czy turbo
Komputer.- Niebieski dym,uszczelniacze czy turbo
Ok. Wtryski po diagnozie. 2 leją. Zobaczymy czy to ich wina była.- Niebieski dym,uszczelniacze czy turbo
Wtryski to nie czarny dym?- Niebieski dym,uszczelniacze czy turbo
Witam. Pacjent 3.0 tdi bkn. Zaczal kopcic na niebiesko. Jak się rozgrzeje na postoju oraz przy wciśnięciu gazu przy jeździe. Trzyma moc. Zero innych objawów. Turbo po regeneracji 300km temu. Czy możliwe że coś źle poskladali i turbo puszcza ? Jak szybko zdiagnozować że to turbo A nie uszczelniacze ? Jaki koszt wymiany uszczelniaczy ? Czy trzeba ściągać głowicę do tego zabiegu? Proszę o podpowiedzi bo nie wiem już co myśleć ?- B7 3.0 V6T AVanT By Tomek
Jedna ja druga brat- B7 3.0 V6T AVanT By Tomek
- B7 3.0 V6T AVanT By Tomek
- B7 3.0 V6T AVanT By Tomek
W sumie to widzą mi się pomarańczowe ? - Turbo b7 3.0 tdi niebieski dym