Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Natalia. Ka

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Natalia. Ka zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
  2. Natalia. Ka odpowiedział(a) na Natalia. Ka temat w 1.6
    Byliśmy w serwisie powiedzieli że to nie katalizator tylo sonda. I jakbyście się odnieśli do tego. Faktycznie to może być to?
  3. Natalia. Ka odpowiedział(a) na Natalia. Ka temat w 1.6
    Byliśmy w serwisie powiedzieli że to nie katalizator tylo sonda.
  4. Natalia. Ka odpowiedział(a) na Natalia. Ka temat w 1.6
    A podpowie ktoś czym można zastąpić katalizator (na jakiś czas) ?
  5. Natalia. Ka odpowiedział(a) na Natalia. Ka temat w 1.6
    Jak zacznie szarpać autem to z przodu dzwoni tak jakby katalizator
  6. Natalia. Ka odpowiedział(a) na Natalia. Ka temat w 1.6
    Czasem czuć spaliny w kabinie
  7. Natalia. Ka odpowiedział(a) na Natalia. Ka temat w 1.6
    Benzyna
  8. Natalia. Ka odpowiedział(a) na Natalia. Ka temat w 1.6
    Przepraszam, ubogiej mieszanki.
  9. Natalia. Ka odpowiedział(a) na Natalia. Ka temat w 1.6
    Z tym, że czytałam ,że błąd emisji spalin może wskazywać o Zapchany katalizatorze.
  10. Natalia. Ka odpowiedział(a) na Natalia. Ka temat w 1.6
    Myślę też nad katalizatorem. Objawy też na To wskazują.
  11. Natalia. Ka opublikował(a) temat w 1.6
    Audi a4 b6 1.6 benzyną Witam, mam taki problem. Podczas jazdy zazwyczaj przy 3000 obrotów samochód zaczynał mi szarpac i spadać z obrotów, nie chciał się na nie wkręcić . Po połączeniu do komputera wyskoczył błąd niskiej jakości paliwo (mieszanka) . Po skasowaniu błędu, na drugi dzień pojawił się ten sam problem, wymieniony filtr paliwa , ale na trzeci dzień znów problem wrócił. Dodam, że podczas jazdy kiedy zaczyna mi szarpać słyszę grechoczenie z przodu wydechu. Po zatrzymaniu się przy wydechu czuć było spalona gumę. Na jałowym biegu przy gazowaniu dym nie leciał mi z wydechu tylko 10 CM przed końcem wydechu. Proszę o pomoc i poradę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.