-
home link, dioda nie świeci
właśnie, muszę podłączyć go do kompa i się zobaczy. Dam znać
-
home link, dioda nie świeci
Witam, chciałem uruchomić home linka. Mam auto z USA, nie wiem, czy częstotliwość będzie odpowiednia. Nie mniej jednak nie świeci się dioda przy przyciskach homelink. Sprawdzałem bezpieczniki z lewej i prawej strony deski, z tyłu przy module komfortu Nie mam schematu, więc może jakiegoś bezpiecznika po prostu brakuje? Ma ktoś jakiś schemat bezpieczników? Coś , ktoś podpowie?
-
ukryte menu mmi
wielkie dzięki
-
A4 B8 tylne lampy neon
Poradziłbyś jak to zrobić za pomocą vcsd.
-
Jak otwożyć bagażnik A4B8
TEMAT OGARNIĘTY
-
Jak otwożyć bagażnik A4B8
TEMAT OGARNIĘTY
-
ukryte menu mmi
Ma ktoś wiedzę, jak wejść do ukrytego menu MMI Audi a4b8 2013, wersja USA, 2,0 tfsi, automat, silnik CMPA
-
Jak otwożyć bagażnik A4B8
Dzięki, spróbuję jutro
-
Jak otwożyć bagażnik A4B8
Witam, udało mi się zatrzasnąć klapę bagażnika w A4B8 sedan, niestety moduł komforu był rozłączony. W tej chwili nie ma reakcji na żadne przyciski, kluczyk etc. Muszę otworzyć bagażnik, a oparcia tylnej kanapy nie są składane. Pomoże ktoś?
BRODZIO5
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta