Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

beton007

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. beton007 opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam. Mam nietypowy problem z odpaleniem auta. A4 B6 1.8 T. 163 KM. Gdy przekrecam zapłon i probuje odpalic to nie odpala (rozrusznik i amululator sa sprawdzone i sa OK). Kumpel mnie rozciągnął i.. samochód odpalił. Zgasiłem i kluczykiem nie moge odpalić. Mam zamontowany gaz i awaryjnie odpalając na gazie samochód startuje. Gdy juz odpaliłem awaryjnie na gazie pojechałem sie przejechac i postanowiłem zgasić silnik podczas jazdy i spróbować odpalic na benzynie puszczajac gwaltownie sprzeglo na biegu i bez problemu odpalił. Jechałem wtedy juz na benzynie i przelaczajac benzyna/gaz i na odwórt silnik pracował bez zarzutów. Zgasiłem silnik i nie ma szans odpalenia na benzynie. Krece, krece i nic... Awaryjnie na gazie - odpala. Ech..., może ktoś już to przerabiał, albo może mnie jakoś nakieruje ? Jedyne co przychodzi mi do głowy to to, że coś się dzieje z pompą paliwa, ewentualnie filtr paliwa, który nie był baaardzo dawno wymieniany, no ale w sumie podczas jazdy na benzynie auto jechało bez problemu...
  2. Ps. Jeśli ktoś ma w dobrych pieniadzach to kupie ta listwe ?
  3. Witam. Pytanie dla znawców zapewne proste . Jak zdemontować listwe dolna drzwi kierowcy ? ?
  4. Szczrze to nie mam pojecia jaka skrzynia... Manualna 5 biegowa, tyle wiem. Oznaczenia nie jestem w stanie sprawdzić.
  5. Cześć Panownie. Mam bardzo duże powikłania wynikające z rajdu innego kierowcy moim audi... Jak widać na zdjęciach jest zerwana belka podtrzymująca skrzynie biegów. Dodatkowo w samej skrzyni też jest uszkodzenie. Mam problem ze znalezieniem części bo tak naprawde nie wiem czego dokładnie szukać, żeby to naprawić. Czy mógłby mi ktoś napisać na podstawie zdjęć co dokładnie powinienem kupić, oczywiście na szrocie, bo nowych raczej nie dostane i nie opłacało by się w to inwestować.
  6. Dziękuję
  7. A mogłby mi ktos wytlumaczyc dlaczego sa roznice w tych zbiorniczkach ? Ma to związek z upuszczaniem ciśnienia ze zbiorniczka ? Rozumiem, ze ten przewod ze zdjecia kolegi jest po to aby odprowadzić plyn na zewnętrz w przypadku wzrostu ciśnienia w ukladzie chłodzenia? Skoro mi po zdjeciu tej zaślepki wywala tamtedy plyn to jest ok czy nie bo nie bardzo to rozumiem..
  8. beton007 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam. Podczas jazdy miałem nagłe przegrzanie silnika z powodu nagłego ubytku płynu w układzie chłodzenia. Mechanik uzupełnił mi płyn, odpowietrzyl i zaslepił kanał "A" ze zdjęcia. Wychodzi na to, że kanał "A" był zaślepiony i po prostu zaślepka się ulotniła..;-) Jeżeli ją zdejmuje to płyn się wydostaje przez ten kanał na zewnątrz. Wg mechanika jest to zbiornik z innego modelu audi i jako, że siedzi w moim 1.8t to powinno byc to zaślepione. Pytanie czy on ma racje czy tak naprawdę płyn sie wydostaje jezeli zdejme zaślepkę, gdyz jest za duże ciśnienie w układzie ? Z ciekawości robiłem test uszczelki na obecność CO2 ale kolor wskaźnika się nie zmienił. Korek zmieniony.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.