MichalPe

• Ostatnia wizyta

Odpowiedzi opublikowane przez MichalPe

1. Witam.

Wczoraj miałem niemiłą sytuację na parkingu, mianowicie jakiś CH** uderzyl mi w prawy tył i uciekł. Została powiadomiona policja która sporządziła notatki, fotki itd. Natomiast w wyniku zdarzenia klosz tylnej lampy został uszkodzony, stąd moje pytanie: czy mogę jeździć z takim uszkodzeniem do czasu aż policja poinformuje mnie czy znaleźli sprawcę czy jak zostanę zatrzymany to mogą mi zabrać dowód za to uszkodzenie? Z góry dziękuję za info :)

IMG_20190124_161037.jpg

2. 1 godzinę temu, kolesku napisał:

Witam. Mam pytanie odnośnie radia, które pasuje do przedliftowej ramki. Poprzedni właściciel zamontował z b6 (na płyty cd z aluminiową listwą na górze) ale ramka wymagała sporego rzeźbienia no i nie obeszło się bez jej uszkodzenia. Do tego po godzinie radio się wyłącza. Czy jest jakiś model concerta który wymiarami będzie pasował do ori ramki przedlifta?

Też miałem ogromny problem ze znalezieniem ori Concerta na CD-ki. FInalnie skończyło się na odpszczeniu i kupieniu jakiegoś Pioneerka. W obecnej chwili trwają poszukiwania.

3. Cześć.

Mam na imię Michał i jestem z Dąbrowy Górniczej. W ciągu dwóch tygodni stanę się mam nadzieję szczęśliwym posiadaczek Audi a4 b5 1.6 benzyna (Wersja chyba 1-szo liftowa). Niestety będzie to mój pierwszy samochód spod szyldu Audi, więc nie ukrywam, że jestem totalnie zielony w kwestii mechanicznej jak i użytkowania tego samochodu. Rejestrując się na forum, mam nadzieję znaleźć odpowiedzi na nurtujące mnie pytania.

Michał