Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzychu1234

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzychu1234

  1. Witam. Znacie moze kogos na terenie trojmiasta ktory pomogł by mi otworzyć auto. Zatrzasnąłem klucze a nie mam drugiego :|
  2. Takie gadanie. Zobacz sobie na wykres momentu. Skrzynia dostanie najbardziej w d*pie tam gdzie bedzie najwyższym moment
  3. Witam. Jak wiemy polska sie zmienia, co chwila nowe drogi. Czy istnieje jakaś aktualizacja map do takiego autka z 2010, która była by przynajmnije z 2019 roku ? Pozdrawiam
  4. dzieki za odpowiedz. Pytanko jescze jedno. Czy jak juz wymieniam te dwa glosniki to moge na bang olufsen ?
  5. WItam. Chciałbym wymienić moje głośniki w drzwiach gdyż chodzą strasznie (przedmuchane...). Po zdjeciu oslony drzwi zauwazylem ze sa one na jakims kleju/silikonie przyklejone do drzwi. Jaki klej/ silkon do zamontowania nowego zastosowac ? Z gory dziekuje
  6. Czesc. Mam pytanie odnosnie rozrozenia webasto. Na masce mam Hydronics II-sf, Diesel, 12V, 50W, 5kw, 2,5bar e1 00 0175, e1 03 4766 no i 8k0 010525A Na piecu mam praktycznie wszyskto to samo nawet e1 sie zgadza ale juz jest 8r0265105a No i oczywiscie na piecu mam jeszcze model D5S-F i tydzien rok 3609 ktory raczej by sie zgadzal z data produkcji (audi a5 2009) Teraz co jest jeszcze wiekszym znakiem zapytania, na tym piecu jest jeszcze taka jakby ala naklejka i tam jest juz 8K0 265( dalej nie da rady odczytac bo wytarte) Generalnie webasto nie bylo widziane w vcds, to je podlaczylem i wszystkie uklady na tej lini CAN zaczely swirowac. Okazalo sie po pomiarach ze te webasto nadaje na standardach 12/0 V, a CAN ma napiecia max 5V. Mogłbym mi ktos chociaz wytlumaczyc problem jakie wreszcie ja powinineme miec webasto ? Czy jest jakas roznica miedzy nimi ? Dodam ze nie mam systemu start stop, auto jest z 2009. Oczywiscie mozliwe ze jest to skladak, wiec i maska i piec moga byc wymienione. Tylko jesli maska byla by wymieniona to miala by plakietke ?Jesli webasto bylo by wymienione to mialo by identczny tydzien i rok jak auto ?No i jakim cudem na tym jednym webasto na glownej plakietce jest 8R0 a na tej dlugiej waskiej naklejce 8k0 ? Z gory dziekuje za pomoc i pozdrawiam
  7. no mi tam nikt tego oleju nie wysysal, wlal 7l a na bagnecie elektornicznym mam zero (czasem pojawia sie lekko powyzej ). I teraz nie wiem co robic zalaac czy jezdzic tak
  8. @sitar ale nie tylko tam. wpiszesz sobie na allegro i sprzedawcy podaja tez 6.9. Na przyklad tutaj https://allegro.pl/oe-vag-filtr-olej-5w30-7l-audi-a5-2-7-3-0-tdi-i7472464188.html https://allegro.pl/oe-vag-filtr-olej-5w30-7l-audi-a4-b8-2-7-3-0-tdi-i7472474281.html co ciekawe sprzedawca zapewnia ze te 7l starczy. Takze te 6.9 nie jest wziete zupelnie z kapelusza
  9. dzieki za szybka odpowiedz. No ale looknij na to https://oil-change.info/audi-a5-engine-oil-capacity/ CGKA 6.9
  10. Witam, Mam pytanko odnosnie ilosci oleju w tym motorku. Widze naprawde rozne ilosci oleju dla 2.7 tdi 190KM. Na allegro jak chce sie kupic oleji to mowia ze ten silnik 6.9 L oleju (mam ten silnik w a5 no ale wydaje mi sie ze to samo ) . Z kolei niby ten sam silnik do audi a4 i wchodzi 8.2 l. Problem jest taki ze kupilem 8 L i wlalismy okoli 6.9, ale na elektronicznym bagnecie pokazuje minimum (czasem wskoczy ciut powyzej min ). Mechanik w swoich bazach sprawdzal i jak byk mial napisane ze 6.9. Wie ktos skad takie roznice w ilosci tego oleju?
  11. mmasa wlasna 7.7 ??:>? ale widizalem tez w necie 1.1
  12. Witam, Moze troche nie w temacie ale powiem kompletnie nie wiem gdzie to podczepic. Ktos wie co to sa te 4 numery na koncu tabliczki znamionowej 7.7 7.7 7.7 7.00

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.