Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Sahes

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Zastanów się dłużej niż 2 minuty nad tym co piszesz dlatego że chce dostać gotówkę to zwiekszam stawkę ubespieczeń skoro więcej kosztuje naprawa na oryginalnych częściach... To jest moje auto i chyba masz ból d*py czy coś, mogę je oddac na złom do skupu albo jutro sprzedać mogę też oddać do firmy która zajmuje się odszkodowaniami jak nie chciałeś pomoc to nie pisz bo to nie ma sensu...
  2. Ustalili odszkodowanie na podstawie rozmowy telefonicznej nie rozpisali na szczegóły powiedziałem że ucierpiał zderzak pekł, lampa bo mocowania są połamana i jest porysowana, maska nieznacznie bo jest porysowana i zderzak bo jest połamany i opona bo wieczorem powietrze zeszło rozumiem, że mam się umówić z rzeczoznawcą u mechanika żeby sciagneli błotnik i zderzak Nie wysyłałem im żadnych zdjęć
  3. Przez co ze chce odszkodowanie za to że gościu wemnie wjechał, auargumentuj to zanim zaczniesz kogoś obrażać... Ciekawe czy ubespieczalnia będzie musiała wydać więcej za naprawę na oryginalnych częściach czy za wypłacenia mi gotówki, twoja wypowiedź nie ma sensu
  4. Na masce nie za wiele widać tak na prawdę ryski, szkodę wycenili na 1900 bez rzeczoznawcy co powinienem dalej zrobić nie interesuje mnie naprawa na oryginalnych bo to auto się sypie i chce je oddac Do skupu jak wyciągnąć najwięcej pieniędzy?
  5. Zapomniałem dodać że błotnik ma małe ślady korozji
  6. Dziś miałem kolizje nie z mojej winy uszkodzeniu uległy zderzak błotnik maska lampa ile można się spodziewać za szkodę , dopiero będę dzwonił do ubespieczalni
  7. Sahes odpowiedział(a) na Sahes temat w 1.8T
    Posprawdzam jutro te znaki i dam znać VID_20180907_212656.mp4
  8. Sahes odpowiedział(a) na Sahes temat w 1.8T
    To miałem sprawdzić?
  9. Sahes odpowiedział(a) na Sahes temat w 1.8T
    Czyli kanał olejewy przy napinaczu może być przytkany?
  10. Sahes odpowiedział(a) na Sahes temat w 1.8T
    Nie znam się za bardzo myślałem że mam sprawdzić idle stabilization
  11. Sahes odpowiedział(a) na Sahes temat w 1.8T
    Wartości dla iddle stabilization przy odpaleniu na ciepłym od - 0.2 do 0.2
  12. Sahes odpowiedział(a) na Sahes temat w 1.8T
    Wtyczka wyjęta i robi tak samo, zapomniałem dodać że czasami podczas jazdy na rozgrzanym silniku przy 2 tys obrotów słychać to dużo głośniej VID_20180906_144448.mp4
  13. Sahes odpowiedział(a) na Sahes temat w 1.8T
    Wtyczkę od napinacza? Postaram się dziś odczytać tą gr. 93
  14. Sahes odpowiedział(a) na Sahes temat w 1.8T
    mam jeszcze zdjęcia innych odczytów wstawię około 18 bo muszę mieć dostęp do komputera.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.