-
Spotify,youtube
Kolego mógłbyś jaśniej mało jestem obeznany w tych sprawach;) O coś takiego chodzi?
-
Spotify,youtube
Witam, Posiadam audi a4 b8 2012 polift radio mam audi concert z pokrętłem nad klimatyzacja i zastanawiam się czy jestem w stanie odtwarzać muzykę w swoim aucie jak w drugim akurat w mercedesie odpalam youtube włączam muzyke i gra w głośnikach w audi tylko rozmowy telefoniczne nic więcej nie działa, mam wejście sd/jack ale to nie to samo zgrywać itd. Widzę na tym filmiku że gościu jakoś odpalił ale nic z tego nie rozumiem co on gada.
-
Gniazda zapalniczki
Nie miła sytuacja jadę w trasę podpinam ładowarkę do telefonu i cyk nie ładuje problem taki że instrukcje mam nie po Polsku wiem że pewnie bym znalazł na forum gdzieś ale w telefonie ciężko czy jeden bezpiecznik odp. za wszystkie gniazda w aucie?
-
Nowy nabytek !!!
Szkoda tłumaczyć, w aucie dla tego Pana nie ma nic wolałby ulepa ale żeby miał elektryczny stołek który będzie używał raz do roku;)
-
Nowy nabytek !!!
Powiedział co wiedział... Autko ładne
-
Czy ktoś wie czy kupię taką pierdołę?
Tylko pod tym numerem wyświetlają się także te ze słupka a one są inne, u mnie w aso powiedzieli że nie ma tego...
-
Czy ktoś wie czy kupię taką pierdołę?
No właśnie nie mam, próbowałem się dowiedzieć i raczej tego nie dostanę w ASO.
-
Czy ktoś wie czy kupię taką pierdołę?
Witam, Dzisiaj wyciągałem fotele do prania i oczywiście chciałem pozbyć się też brudu który był wokół tej zaślepki airbag na boku fotela no i niestety złamałem ją, ciężko co kolwiek kupić raczej nikt nie wyrwie z fotela żeby sprzedać taką pierdołę ciekaw jestem czy jest to gdzieś do kupienia mianowicie chodzi mi o to https://archiwum.allegro.pl/oferta/audi-a4-b8-oslona-zaslepka-airbag-8k0868172-s-line-i7351950322.html tylko w innym kolorze...
-
Problem z piszczącą rolką
Mi też coś piszczy z tego samego miejsca mniej więcej ale trochę ciszej jednakże na zimnym słychać głośniej ale jak się silnik rozgrzeje już minimalnie ale i tak przeszkadza. 20190226_192902.m4a
-
Listwy ozdobne tunel i na drzwiach
Witam, Mam mały problem, posiadam na listwie ozdobnej drzwi parę obić od pasa niby tylko dwa ale mega mnie oczy bolą jak na to patrzę, dodatkowo widzę że ten typ tak ma tz. na tunelu to samo listwa ma parę takich przetarć nie wyczuwalnych pod dłonią. Nie wiem czy jest możliwość zakupu nowych dwóch elementów drzwi kierowcy i tunela? Chodzi o taki wzór
viviwow
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta