-
HEX V2 B03-V2 20.4.2-EN Problem z Kodowaniem
Powiem tak dużego doświadczenia może nie ale mam . Dodałem pełen fis zakodowałem tempomat i resztę rzeczy które były potrzebne do tego żeby wszystko działało prawidłowo . Więc co mogę zrobić jeszcze .
-
HEX V2 B03-V2 20.4.2-EN Problem z Kodowaniem
No tak coś takiego się wyświetlało a czy jest opcja poprzez krótkie kodowanie zmianę czegoś na lepsze
-
HEX V2 B03-V2 20.4.2-EN Problem z Kodowaniem
Oki rozumiem. A może ktoś ma jakieś poradniki co można odblokować kodowaniem w Audi A4b6
-
HEX V2 B03-V2 20.4.2-EN Problem z Kodowaniem
ale jak wchodzę w Zestaw.Wskaźników - kodowanie to nie widzę tego okienka z opcja pomocnik kodowania . Czyli żadne Audi A4B6 tego nie ma
-
HEX V2 B03-V2 20.4.2-EN Problem z Kodowaniem
Tak właśnie
-
HEX V2 B03-V2 20.4.2-EN Problem z Kodowaniem
Witam posiadam kabel jak w opisie. Oraz dwa programy VCDS Relase 20,4,2-EN oraz VCDS APK 20.4.1 PL. Chciałem zrobić kodowanie testu zegarów i tu jest problem nie ma takiej możliwości w tych program co robię źle jakiś sposób na to.
-
Problem Skrzynia Audi A4 B6 2.0 ALT
Witam mam problem nie wiem czy to sprzęgło czy Dumasa . Biegi wchodzą dobrze 1.2.3.4.5 ale po zredukowaniu biegu z 4 na 3 nie wchodzi tak jak by nie było tego biegu trzeba stanąć na chwilkę i biegi działają normalnie nie szarpie ani nic. Proszę o pomoc co to może być.
-
Vas5054a / Odis 4.3.3 Problem
Witam posiadam Vas 5054a + Bluetooth. Zainstalowałem Odis 4.3.3 ta wersje OffboardDiagSetup-Service_VWMCD_4_3_3-B43_3_1_2 przy instalacji nie ma wyboru na ten model czyli 5054a jest tylko VAS6356. Program po włączeniu i zainstalowaniu update nie widzi urządzenia jedyne to co widzi to jest port bez nazwy. Nie wiem co dalej zrobić żeby zaczęło działać tak jak trzeba.
-
Błędy ABS i stering wheel
Witam mam błędy 00778 oraz 01044 nie mam starego kodowania. A zaczynają się pojawiać po zmianie opon z zimowych na letnie
-
Problem z Fisem Tempomatem i błedem BRAKE
Wysłałem na priv
-
Problem z Fisem Tempomatem i błedem BRAKE
Właśnie nie wiem nie zapisałem tego . A czy można do ciebie numer tel na priv to byś mi pomógł może by coś to dalo
-
Problem z Fisem Tempomatem i błedem BRAKE
Nadal problem nie idzie jak robię to zgodnie z opisem. Nie wiem czy dobrze wybieram * 0?xxx: Model auta o 9 = Audi A4 * 0x?xx: Hamulce o 2 = Brembo 17" (PR-1LJ) o 3 = FN3 16" (PR-1LT/1LF) o 4 = HP2 16" (PR-1LX) o 4 = FNR 16" (PR-1LA/1LG) o 5 = FN3 15" (PR-1LB/1LE) o 6 = C54 (PR-1LZ) * 0xx?x: Silnik o 5 = 4/6 Cyl. Diesel o 7 = 4/5 Cyl. benzyna o 9 = 6/8 Cyl. benzyna * 0xxx?: Skrzynia biegów o 5 = Manualna o 7 = Automatyczna (5HP19, 5HP24, AG4, AG5) o 9 = Multitronic. Moze coś źle robię może by mógł ktoś obeznany pomoc telefonicznie lub mieszka w Zgierzu lub nie opodal
-
Problem z Fisem Tempomatem i błedem BRAKE
Prosił bym o link bo już nie mam siły na to miało być tak pięknie a wyszło jak zwykle
-
Problem z Fisem Tempomatem i błedem BRAKE
Witam wymieniałem moduł z symbolem Q. Manetki z tempomatem oraz z dostępem do FIS. I tu się zaczęły schody po ponownym podłączeniu akumulatora pojawił się błąd BRAKE na fis i Mruga cały czas. Posiadam Kable takie jak Viaken VSCAN Vag KKL, oraz jakis czarny nie wiem co to współpracuje z VCDS 10,63 EN W ABS/Brake w VCDS lite takie jak : 01044 - Control Module Incorrectly Coded 35-00- - oraz 00788 Steering Angle Sensor (G85) 66-10 Not Matched - Intermittent I nie wiem co dalej zrobić żeby wszystko działało tak jak wcześniej z Tempomatem i FIS. Czy jest osoba która by pomogła telefonicznie lub jest ze Zgierza woj Łódzkie
-
Dłucha Ciepłym na Klimie LOW
Wlasnie koncze wymiane dlawika i osuszacza. Z osuszacza czarna maź z drobinkami metalu chyba dlawik caly czarny. Po włączeniu nawiewów econ caly czas sie pali
neozgr
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta