Treść opublikowana przez JRynek
-
RNSE Plus nie działają klawisze i podświetlenie panelu
Dzień Dobry, Panowie, proszę o pomoc, radio działa, można je obsługiwać z kierownicy. Panel jest wyłączony, brak podświetlenia klawiszy. Same klawisze nie działają, nie można otworzyć panelu. Nie działa gałka wł/wył. Czy ktoś miał taką usterkę? Czy możecie polecić mi warsztat, który usunie usterkę?
-
RNS-E Plus Gra radio, nie działają klawisze, podświetlenie i ekran.
Nikt nic nie podpowie?
-
RNS-E Plus Gra radio, nie działają klawisze, podświetlenie i ekran.
Dodam jeszcze, że nawigacja (radio) włącza się po przekręceniu kluczyka.
-
RNS-E Plus Gra radio, nie działają klawisze, podświetlenie i ekran.
Komputer diagnostyczny pokazał - przerwy w zasilaniu
-
RNS-E Plus Gra radio, nie działają klawisze, podświetlenie i ekran.
Dziękuję za odpowiedź. Z tego czego się do tej pory dowiedziałem, w przypadku uszkodzonej taśmy działa podświetlenie klawiszy i same klawisze. Ja nie mogę nawet otworzyć wyświetlacza...a radio działa i wyświetla informacje na FIS.
-
RNS-E Plus Gra radio, nie działają klawisze, podświetlenie i ekran.
Witam wszystkich serdecznie. Forumowiczem jestem od lat, jednak nie zakładałem jeszcze żadnych wątków. Mam problem z nawigacją w A4 B7, mogę sterować radiem z kierownicy, natomiast nie działa żaden klawisz, również gałka włączyć/wyłączyć. Nie działa też wyświetlacz. Czy ktoś z Was spotkał się kiedyś z taką usterką?