Cześć, pierwszy raz w swoim życiu wymieniam hamulce, więc.. pytanie. Wymieniłem gumki i prowadniczki, więc pytanie czy po wkręceniu mogą one być tak na widoku, czy coś źle złożyłem? Zdjęcie w załączniku.
Siema,
Mam problem tego typu, że nie działa mi podświetlenie drzwi, nóg kierowcy oraz podświetlenie drzwi prawego pasażera tył.
Pasażer przód działa i podświetlenie nóg i podświetlenie drzwi oraz lewy pasażer tył drzwi również działają.
Bezpiecznik cały, nie wiem co mogę posprawdzać w takim przypadku.