Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Przemek1998

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Przemek1998 opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam, zakupiłem ostatnio auto z tym silnikiem od razu chciałem sie zabrać za zmiane oleju ale zauważyłem ze po odkreceniu korka wlewu oleju jest straszny czarny nagar wyglada jakby ktos tam piasek wsypał, nie wiem czy poprzedni wlasciciel wymienial olej czy tylko dolewał wiem ze jeździł na 10-w40,. Słyszałem ze trzeba wypłukać silnik ale czy nie warto byłoby najpierw wyczyścić miskę olejową wraz ze smokiem zalac olej potem płukanke powtórzyć dwukrotnie tę czynność i dopiero zalac olej 5w-30 (taki mi polecili ale nie wiem czy takiego użyć czy zostawić na 10w-40) Nie chcę zepsuć silnika bo syf jaki sie zebrał jest go ogromnie dużo powiedzcie co musze zrobić. Czy robić tylko płukanke bez odkrecania i czyszczenia miski olejowej czy jednak ją wyczyścić razem ze smokiem i wtedy zrobić płukanke. Pozdrawiam
  2. Nie posiadam fisa moje auto jest golutkie. Czujnik jest podlaczony, ogolnie to nigdzie nie widze zeby kabel byl gdzies przerwany wszystko zabezpieczone i ogobkowane, ale jedna kostka nie jest nigdzie podlaczona i jest koloru szarego nie wiem do czego sluzy ?
  3. Przemek1998 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam Posiadam Audi A4 b5 z 1995r. Nie działa mi oświetlenie bagażnika i tablicy rejestracyjnej. Patrzyłem na bezpiecznik i jest cały tak samo zarowki wszystkie sprawne i prawidlowo podlaczone. Mam nadzieje że pomożecie, z góry Dziękuje
  4. Witam, po zakupie A4 w oczy rzuciło mi się wystające radio chorus, po wyciągnięciu zauważyłem poucinane kable, nie wiem od czego były, ale nie mam dźwięku w tylnych głośnikach, czy pourywane kable mogłyby być przyczyną braku dźwięku ? Wiadomo mi tyle że tylne głośniki są podłączone pod wzmacniacz w subwooferze oraz że na środkowym panelu była nawigacja (Audi Navigation Plus) Prosiłbym o pomoc czy dałoby się naprawić te kable i od czego one były.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.