Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Sachin

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Sachin odpowiedział(a) na Sachin temat w 3.0TDI
    A normalna odpowiedź jak dla mnie nie brzmi używaj wyszukiwania. Tylko jak wiem to staram się pomóc bo od tego chyba jest to forum. A jeśli nie ma się takiego zamiaru bo przecież WSZYSTKO ZOSTAŁO JUŻ POWIEDZIANE to po co w ogóle wchodzić
  2. Sachin odpowiedział(a) na Sachin temat w 3.0TDI
    Używałem wyszukiwania ale dla twojej wiadomości nie było nic o tym problemie w 3.0 TDI na forum. W google też nic nie ma na polskich stronach, a ja może chciałbym zaczerpnąć informacji od jakiegoś "naszego speca" I co ty masz z tym "jedź do mechanika" , jakiś uraz?
  3. Sachin odpowiedział(a) na Sachin temat w 3.0TDI
    Jeśli wie co mówi to wystarczyło normalnie odpowiedzieć, zajęłoby to tyle samo czasu co robienie z siebie niewiadomo jakiego bożyszcze na tym forum. Ale mniejsza z tym. Przebieg 218. Właśnie nie wiem jak to jest z tym błędem. Jedni piszą że to klapy kolektora zacięte, a w innym przypadku coś o jakims drążku że ma luzy. Raz u mnie check po odpaleniu świeci raz nie. Nie wiem teraz czy ten drążek i te klapy to jakiś wspólny element czy poprostu patrząc po błędzie do wymiany może być to lub to.Jeśli to klapy to myślę żeby je wywalic z kompa tyle że ktoś też coś pisał o dziwnych drganiach na postoju po usunięciu klap. Dzięki za odpowiedź, pozdrawiam
  4. Sachin odpowiedział(a) na Sachin temat w 3.0TDI
    Marcin 4x4. Jeśli nie stać cię na to żeby odpowiedzieć i co więcej podejrzewam że nie wiesz o co chodzi to nie zadawaj sobie trudu pisząc bzdury. Pzdr
  5. Sachin opublikował(a) temat w 3.0TDI
    Witam. Po podłaczeniu pod vag-a ukazuje się taki błąd. Ktoś może podpowiedzieć o co chodzi, co jest przyczyną, ewentualnie jak rozwiązac ten problem. Dzięki. 9153 - Intake Manifold Flap; Bank 1 P2004 00 [032] - Stuck Open Intermitten - Not Confirmed - Tested Since Memory Clear Freeze Frame: Fault Status: 00000001 Fault Priority: 2 Fault Frequency: 4
  6. Witam. Od niedawna posiadam a4 b8, 3.0 TDI, CCWA. Ostatnio wyczytałem że akurat w tym silniku jest możliwość czyszczenia EGR poprzez vag-a. I tu pojawia się pytanie. Czy może ma ktoś jakieś doświadczenie w tym jak uruchomić tą procedurę krok po kroku? Próbowałem to odpalać z vag-a ale zupełnie nic się nie dzieje. Byłbym wdzięczny za pomoc. Sachin

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.