Treść opublikowana przez ReveN
-
problem z hamulcami
-
problem z hamulcami
Witam pacjent A4 B6 2003r 1.8T 163km przy gwałtownym energicznym hamowaniu wszystko ok podczas hamowania lekkiego pedał hamulca przeskakuje-wpada dwa trzy razy i zaciska tak jak przy gwałtownym hamowaniu tarcze z przodu mocno się grzeją po podłączeniu kompa w BOSCH Serwis nie pokazuje żadnego błędu, kontrolki się nie świecą robiłem - odpowietrzanie hamulców - czyszczenie, smarowanie sprawdzenie zacisków raczej wszystko ok - pompa ABS po podłączeniu do kompa przy prędkości 20km/h traci łączność Proszę o pomoc nie wiem gdzie szukać usterki.... czy pompa, może czujniki albo sterownik
-
regeneracja zacisków
poprosił bym o jakieś zdjęcia
-
regeneracja zacisków
a tak mogę prosić troszkę jaśniej? o co chodzi z tym SWAP'em a może ktoś ma zregenerowane i odsprzeda? albo zregeneruje ja zapłacę + kaucja po oddaniu starych zwrot kaucji
-
regeneracja zacisków
jak wpisuje dev to dużo więcej wyskakuje nie wiem który
-
czujniki parkowania
Witam montował może ktoś z was takie czujniki http://allegro.pl/czujnik-parkowania-valeo-przod-tyl-8-czujnikow-i6899244775.html
-
regeneracja zacisków
Witam szukam firmy specjalizującej się w regeneracji zacisków hamulcowych pacjent AUDI A4 B6 2003r 1.8T 163kM najlepiej z kaucją po założeniu odeśle swoje bądź ktoś z Kujawsko-Pomorskiego