-
Płyn
Czy to może być syf w nagrzewnicy? Bo miałem sytuację że dolewałem zielony płyn a miałem zawsze różowy, czy może uszczelka pod głowica? Ale auto nie traci mocy nie grzeje sie
-
Dziwny dźwięk
Dziwny dźwięk, nie wiem kompletnie skąd jakby od spodu auto, o co chodzi? Proszę o pomoc VID_20200903_144028.mp4
-
Dziwny dźwięk
Dziwny dźwięk, nie wiem kompletnie skąd jakby od spodu auto, o co chodzi? Proszę o pomoc VID_20200903_144028.mp4
-
Dziwny dźwięk
Dziwny dźwięk, nie wiem kompletnie skąd jakby od spodu auto, o co chodzi? Proszę o pomoc VID_20200903_144028.mp4
-
Radio
Mam problem, z radiem nie mogę wyciągnąć, zatrzaski raczej uszkodzone ,radio audi symphone,jak można innym sposobem wyciągnąć niż blaszkami? Pomocy
- Olej
-
Witam proszę o pomoc
Witam, bylem u mechanika stwerdzil ze ta pompa musi tak chodzic i co.teraz robic jak mnie to denerwuje
- Olej
-
Witam proszę o pomoc
Błędy p0172 i p0171
-
Witam proszę o pomoc
A gdzie ta pompa dokładniej sie znajduje
-
Witam proszę o pomoc
Y A jaki najlepszy olej do tego silnika 150km bo jezdze na castrol 5w30 i zauważyłem ubytek, jedni mi mówią ze to normalne ze ubywa bo tyrbina i lpg jest, i nie kopci mi.,
- Olej
- Olej
-
Witam proszę o pomoc
Y A jaki najlepszy olej do tego silnika 150km bo jezdze na castrol 5w30 i zauważyłem ubytek, jedni mi mówią ze to normalne ze ubywa bo tyrbina i lpg jest, i nie kopci mi.,
-
Witam proszę o pomoc
Jest blad pokazauje źle spalanir Jest blad , koles od gazu mowi ze to zla dawka jest ustawiona i co 2tyg ustawia mi gaz,a dokładniej można napisać chodzi mi o wywalić ecu u tunera *Pierwsze to należy się przywitać w odpowiednim dziale, a potem szukać pomocy. ->Nowicjusz Zapraszam również tu ->Regulamin.
Industry
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta