Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

irokeez

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam, mam problem z ustawieniem zbieżności w audi A4 B7 3.0 TDI Quattro 2005 rok, mianowicie, problem zaczął się od przedniej osi w której ścina mi opony, prawa strona jest w miarę, ale lewa wygląda strasznie. Zacznę od tego, że miałem założone opony 235/40/18 - zimówki, podczas jazdy auto zjeżdżało na prawą stronę, dodatkowo kierownica auta jest przekrzywiona delikatnie w prawo, opona z lewej strony jest na tyle ścięta, że powstał na niej stopień od wewnętrznej strony, prawa wygląda w miarę. Jeśli chodzi o tylną oś wszystko jest okej. Byłem 2 razy ustawiać zbieżność, za każdym razem to samo, dalej ściąga, a wartości zbieżności przestawiają się i nie mieszczą się w normach. Wykryłem luzy w lewych wahaczach, wymieniłem komplet wahaczy w lewym kole firmy FIBO, amortyzatory sportowe 80% zmieniłem opony na letnie rozmiar ten sam 235/40/18 - opony nowe, i udałem się na geometrie 3d, mechanik ustawił mi zbieżność, wszystko wyglądało dobrze, aż do momentu kiedy wyjechałem z warsztatu, po paru kilometrach kierownica była ponownie skrzywiona w prawą stronę i ponownie auto zjeżdżało na prawą stronę, więc udałem się raz jeszcze do warsztatu, po sprawdzeniu zbieżności okazało się, że wszystko co mechanik ustawił wcześniej zupełnie się zmieniło do stanu z przed ustawiania zbieżności, więc ustawił zbieżność raz jeszcze, po czym kolejny raz było to samo, tyczy się to tylko przedniej osi, tył jest w porządku. W czym może tkwić problem? bo aktualnie słyszałem już kilka wersji, problem z maglownica, drążki i końcówki drążków - lecz przy wymianie kompletu wahaczy mechanik zapewnił mnie, że drążki i końcówki drążków są w bardzo dobrym stanie i nie trzeba wymieniać, i kolejną wersją był czujnik skrętu. Proszę o pomoc. Pozdrawiam!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.