Treść opublikowana przez lukas770
-
Ogrzewanie w samochodzie
Od dłuższego czasu nie miałem ogrzewania w samochodzie, dzisiaj próbowałem odpowietrzyć układ i nawet mi się udało przez chwilę leciało ciepłe powietrze aż miło . Napiszę co zrobiłem i proszę o sugestie co mogłem zrobić nie tak Włączyłem silnik zagrzał się do 90 następnie na wąż od chlodniczki przy grodzi silnika ten z dziurką cofnalem i czekałem aż zacznie lecieć płyn po jakiś 5 minutach zaczął faktycznie chlapać przez otwór ale po chwili przestał więc odczekalem znów dłuższą chwilę trzymając cały czas powyzej 2500 obrotów i znów zaczęło chlapać przez tą dziurkę płynem ( w tym momencie z wlotów poszło ciepłe powietrze aż miło ) nasunalem waz założyłem opaskę i jakie moje zdziwienie bo powietrze coraz chłodniejsze leci Co to może być co zrobiłem nie tak Zbiornik wyrównawczy był cały czas zamknięty
-
Silnik ADR
Czy silnik ADR bez napinacza hydrauliczno elektrycznego mogę zamontować do tego auta ?? Skoro wcześniej był z napinaczem
-
Silnik ADR
Zagotowal się dwa razy sztuka bardzo pod klawiaturą
-
Silnik ADR
-
Silnik ADR
Zagotowal się i staraznie klepie na klawiaturze dosłownie chodzi jak diesel
-
Silnik ADR
Witam serdecznie. Od niedawna jestem użytkownikiem Audi A4 B5 1.8 1997 r. Kombi z silnikiem ADR Muszę kupić silnik do niego że względu na uszkodzoną uszczelkę pod głowica, dzwoniłem w pare miejsc i za każdym razem coś innego sprzedający opowiadaja, że silnik jest z napinaczem hydraulicznym inny że każdy silnik ADR pasuje że z napinaczem hydrauliczno elektrycznym przy grodzi silnika tylko będzie pasował Proszę o podpowiedź jak dokładnie sprawdzić jaki mam model silnika czy po jakimś kodzie czy na co zwrócić uwagę jestem kompletnym nowicjuszem jeśli chodzi o audi