Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lukas770

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lukas770

  1. lukas770 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Od dłuższego czasu nie miałem ogrzewania w samochodzie, dzisiaj próbowałem odpowietrzyć układ i nawet mi się udało przez chwilę leciało ciepłe powietrze aż miło . Napiszę co zrobiłem i proszę o sugestie co mogłem zrobić nie tak Włączyłem silnik zagrzał się do 90 następnie na wąż od chlodniczki przy grodzi silnika ten z dziurką cofnalem i czekałem aż zacznie lecieć płyn po jakiś 5 minutach zaczął faktycznie chlapać przez otwór ale po chwili przestał więc odczekalem znów dłuższą chwilę trzymając cały czas powyzej 2500 obrotów i znów zaczęło chlapać przez tą dziurkę płynem ( w tym momencie z wlotów poszło ciepłe powietrze aż miło ) nasunalem waz założyłem opaskę i jakie moje zdziwienie bo powietrze coraz chłodniejsze leci Co to może być co zrobiłem nie tak Zbiornik wyrównawczy był cały czas zamknięty
  2. lukas770 odpowiedział(a) na lukas770 temat w 1.8
    Czy silnik ADR bez napinacza hydrauliczno elektrycznego mogę zamontować do tego auta ?? Skoro wcześniej był z napinaczem
  3. lukas770 odpowiedział(a) na lukas770 temat w 1.8
    Zagotowal się dwa razy sztuka bardzo pod klawiaturą
  4. lukas770 odpowiedział(a) na lukas770 temat w 1.8
    Podaje zdjęcie rozumiem że to jest z napinaczem hydrauliczno elektrycznym
  5. lukas770 odpowiedział(a) na lukas770 temat w 1.8
    Zagotowal się i staraznie klepie na klawiaturze dosłownie chodzi jak diesel
  6. lukas770 opublikował(a) temat w 1.8
    Witam serdecznie. Od niedawna jestem użytkownikiem Audi A4 B5 1.8 1997 r. Kombi z silnikiem ADR Muszę kupić silnik do niego że względu na uszkodzoną uszczelkę pod głowica, dzwoniłem w pare miejsc i za każdym razem coś innego sprzedający opowiadaja, że silnik jest z napinaczem hydraulicznym inny że każdy silnik ADR pasuje że z napinaczem hydrauliczno elektrycznym przy grodzi silnika tylko będzie pasował Proszę o podpowiedź jak dokładnie sprawdzić jaki mam model silnika czy po jakimś kodzie czy na co zwrócić uwagę jestem kompletnym nowicjuszem jeśli chodzi o audi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.