Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jaca_a

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jaca_a

  1. Dzięki za podpowiedź ale niestety u mnie akum trzyma bez problemu. Ostatnio nie było mnie tydzień, ale przed wyjazdem wyciągnąłem w/w opisane bezpieczniki termiczne... i wracam po tygodniu, zero problemu z odpaleniem. Ale dzięki za pomoc
  2. Jutro będę patrzał bo przez tydzień nie było mnie w domu. Jak znajdę to na pewno odpisze o efekcie.
  3. Dziś jeszcze raz sprawdzałem moduł dachu jest ok. Bezpieczniki termiczne które rozłączam są ewidentnie od szyb. Wie ktoś gdzie są do tego przekaźniki które sterują szybami, bo podejrzewam że na bank któryś jest zwarty.
  4. A gdzie znajdę ten moduł, będę wdzięczny za podpowiedź.
  5. Odpowiedź godna przesłania. Dzięki i pozdrawiam pomogłeś mi Odpowiedź oczywiści dla dr. Miodka pasjonata, nie pomoże ale w panią z polskiego się bawi
  6. Witam, mam problem z Audi B6 cabrio 2004r. Mianowice rozładowuje się akumulator z uwagi na zbyt duży pobór prądu. Po wyłączeniu samochodu zamknięciu, po upływie ok 10 minut do końca mam pobór prądu 0,97A z akumulatora. Jak zauważyłem, świeci się podświetlenie trójkąta awaryjnego w środkowej części konsoli, gaśnie po minucie i po sekundzie zapala się z powrotem i tak w kółko. Pod kolumną kierowniczą znajdują się dwa bezpieczniki termiczne, na których nie ma napięcia, jednak po wyciągnięciu obydwu (nie działają szyby przód i tył) po 10 minutach pobór spada do 0,03-0,00A czyli tak jak ma być. Miał ktoś taki problem albo pomysł co to może być? Dodam że na VCOM nie mam konkretnego błędu w module sterowania, sprawdzałem też programowanie i szyby niby są ustawione że po 10 minutach po zamknięciu samochodu rozłącza do nich napięcie. Jak odpinałem samą stacyjkę nic się nie zmieniało i pobór nadal był 0.97A. Za pomoc będę wdzięczny

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.