sssokol

• Skrzynia
  • Paliwo

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia sssokol

Reputacja

1. Zakupiłem A4B8 w kombi. Trafiłem na świetny egzemplarz więc decyzja została podjęta szybko. Odbyłem już kilka podróży i żona jest zadowolona z ilości miejsca z tyłu. Wiadomo, że to nie Van ale wydaje mi się, że A4 jeździ się całkiem przyjemnie. Po prostu zaopatrze się w box i będzie ok.
  2. sssokol

TMC

Witam, w tym tygodniu zostałem szczęśliwym posiadaczem Audi A4 B8 Avant 2011. Sprawdziłem MMI i okazało się ze mam wersje Basic oraz mapy z 2011 czyli fabryczne. Dowiedziałem się, że aktualizacja map do tych najnowszych kosztuje 300 zł (angielski lektor). Zastanawiam sie nad tym czy aktualizacja jest warta swojej ceny biorąc pod uwagę to, że w telefonach mamy obecnie mapy online wraz z omijaniem korków (korzystam z Navi Expert). Proszę wiec o wasze opinie jak wyglada najnowsza mapa do Audi. Czy różni się znacznie od tej fabrycznej z 2011 czy może tylko dograne są nowe drogi a grafika i funkcjonalność pozostała na tym samym poziomie? Czy coś się zmieniło w kwestii TMC? W mojej mapie z 2011 TMC nie działa.
  3. Dzięki Holmatro za opinie.
  4. Witam, W związku z powiększeniem się rodziny (drugie dziecko) szukam nowego auta. Chodzi mi przede wszystkim o miejsce dla pasażerów z tyłu. Moja żona będzie bowiem na początku jeździła z młodszym dzieckiem z tyłu. Docelowo jak dorośnie młodsze to dwaj chłopcy będą w fotelikach z tyłu. Oglądałem w ostatnim czasie dwie A4 i nawet jestem na jedną zdecydowany jednak mam dylemat czy to nie jest auto za małe dla 4os rodziny. Zastanawiam się czy za te same pieniądze jednak nie kupić nieco starszej ale A6. Czy ktoś z forumowiczów kto posiada dwójkę dzieci mógłby się podzielić opinią jak A4 sprawuje się przy 4os rodzinie? pozdrawiam Adrian, Poznań