Treść opublikowana przez kubacz00
-
Problem z torsenem( chyba)
To jak sprawdzić moge te przeguby ?. I dzwięk raczej dochodzi z tyłu a nie z przodu
-
Problem z torsenem( chyba)
Podpora by nie tłukła jadac i przyśpieszająć na wprost ?
-
Problem z torsenem( chyba)
Blednie wpisalem a4 b7 1.8t w quatro przeguby ponoc sa wporzadku gdy ruszalem walem leko w okolicu skrzyni sluchac stukanie
-
Problem z torsenem( chyba)
Witam wszystkich nie wiem już co zrobić bo chyba coś jest nie tak z torsenem. A więc gdy audi stoi i jest np. na skrzyżowaniu albo nie daj bóg stoi na skrzyżowaniu lekko pod góre i na skręconych kołach ruszam z miejsca słychać pukanie z okolic środka auta. Na początku zdiagnozowal diagnosta podpore wału ale kiedy szarpie autem nic nie stuka nic nie szumi na prostej drodze nic sie nie dzieje. Problem pojawia się tylko gdy ruszam z miejsca np na skrzyżowaniu i mam skręcone koła i ruszam z miejsca. Miał ktoś kiedyś taki problem ?
-
a4 b7 adaptacja zegarów - PROBLEM
Witam mam pytanie mam a4 b7 1.8t z wyświetlaczem monochromatycznym kupiłem zegary z kolorowym fisem 2.0T z a4 b7 i oddałem gościowi do adaptacji. Niestety stwierdził że nie da się ich zaadaptować bo jest różnica immobilaizera (nie znam sie) I mam pytanie czy gościu ma racje i jest to nie warte roboty czy oddać do kogoś innego ? Zegary ponoć działają tylko z tego co rozumiem jest problem z przebiegiem czy jakoś tak... wysakuje mu "safe" jakieś mowil cos ze probował przepisać tam coś haha jak mowie średnio sie znam ale wole zapytać czy jest sens dać to do drugiego magika czy poprostu zegary od 2.0tfsi nie podejdą pod 1.8t
-
A4 b7 1.8t vs a4 b8 2.0tdi 177km
Witam mam pytanie od jakiegoś czasu jeżdżę a4 b7 1.8t 163km i nie ukrywam fajne autko ale myślę na zamianę na poliftową b8 w dieslu 2.0tdi 177km. Jednak nie chciałbym się zawieść dynamiką bo ta z 1.8t jest całkiem fajna a wiadomo diesel to diesel i jak sądzicie będe zawiedziony z osiągów ? Chciałbym aby było co najmniej na tym samym poziomie
-
Moduł bluetooth pod fabryczne radio Concert 2 w Audi A4 B6
A jak z jakością
-
Moduł bluetooth pod fabryczne radio Concert 2 w Audi A4 B6
Siema mam pytanie mam fabryczne radio w swojej b7 I denerwuje mnie to że muszę latać ciągle z płytami. Jak mogę zrobić aby w aucie można było puszczać muzykę z telefonu ?. Dodam że w mojej wersji nie ma zmieniarka fabrycznie. Wiem że są jakieś moduły Ale nie widzi mi się wydac 400zl na zwykły modul
-
1.8t bfb ile do 100km/h po czipie
Siema mordki mam pytanie sprawdzaliście kiedyś ile tak mniej więcej sekund 1.8t bfb idzie do 100km/h po czipie na 200km i 300nm
-
Quatro jakie opony na felgi r16 A4 b7 1.8t
Siema polecacie jakieś opony do quatro na felgi 16 ? Chodzi mi o letnie opony. Lubię polatac po zakrętach A moje opony nie wyrabiaja :/
-
Quatro jakie opony na felgi r16 A4 b7 1.8t
Siema polecacie jakieś opony do quatro na felgi 16 ? Chodzi mi o letnie opony. Lubię polatac po zakrętach A moje opony nie wyrabiaja
-
Czip - pytanko
Turbina i ic również wymienił do tego program i serio uważasz ze nie idzie ?
-
Czip - pytanko
Przy wymianie turbo i ic daje ci tylko 210km coś mi się wierzyć nie chce myśle że przy takich modach spokojnie na 240-250 można celowac
-
Czip - pytanko
Ok dzięki czyli niema co sie bac o silnik latem po prostu go nie upalać zabardzo tak
-
Czip - pytanko
I jak odczucia ? Duża różnica ? szczerze mówiąc nigdy nie jechałem zczipowaną bfb
-
Czip - pytanko
To ile ty uważasz że z tego wyjdzie ?
-
Czip - pytanko
Siemanko, mam b7 1.8t BFB (163ps) i wiele os mi mowi żeby ją zczipować no więc tak przymierzam się do tego ale mówi się też żeby cooler wymienić a to mi się już nie widzi. I tu pojawia się moje pytanie jaką zdrową moc uzyskam przy czipie + wtryskach z bexa bez wymiany colera. I czy w ogole ma to sens i jest bezpieczne dla silnika. Jeden tuner powiedział mi że 200koni z tego wyjdzie a jak wy o tym sądzie.
-
2.0 tdi vs 1.8t
To jaki to jest + - koszt
-
2.0 tdi vs 1.8t
Ale mówią coś ze jak chce robic chipa to musze wtryski bexa montowac i intelcoler...
-
2.0 tdi vs 1.8t
Ja słyszałem że przy 3tys obrotów jest największa moc jak dałem 3bieg to już mialem 4tys
-
2.0 tdi vs 1.8t
To 1.8t bez szans ?
-
2.0 tdi vs 1.8t
Siemka miałem dzisiaj mega dziwna sytuacje bo wyszła taka sytuacja że pojawiła się chwila prostej no to pewien Pan wariacik w a4 b7 2.0tdi postanowił lekko się ściągnąć (żadnego zagrożenia prosta droga pusta na conajmniej 2km) no i powiem wam ze mialem na blacie 80km/H w momencie startu wyścigu 4bieg 3tys obrotow a 2.0 lyklo mnie bez najmniejszego problemu dodadodam że moja to bfb 163 quatro i pytanie cos nie tak moze byc autem moim czy 2.0tdi mocniejsze od 1.8t też mam b7
-
Audi a4 b7 zamiana na multifunkcję
No włąsnie zmienic musze ;D
-
Audi a4 b7 zamiana na multifunkcję
Dużo roboty z tym miałeś ? @blazej25 ?
-
Audi a4 b7 zamiana na multifunkcję
Siemka na wstępie dodam że mam 18 lat i dopiero zaczynam bawić się swoim autem więc nie szklaujcie ,że pytam o podstawowe rzeczy A więc tak mam taką oto kiere A chce zamienić na taką No i pytanie moje jest takie co będzie mi potrzebne i jakie są ewnetualne koszty takiej wymiany. Widzę że taka kiera z multifunkcją to koszt ok 600zł Ale co jest mi jeszcze potrzebne.