Treść opublikowana przez KamilW89
-
Przekładka z multi na manual brak świateł cofania
Witam przełożyłem sobie w mojej furmance skrzynie z multi na manual nie mam tylko świateł cofania z tego co wiem musze wyciagnać sobie kawałek wiązki do czujnika w skrzyni i moje pytanie które piny???z modułu komfortu??? Pacjent b7 2.0tdi bre 2008r
-
Zaprogramowanie nowego kluczyka do ori centralki
Jeśli otwierasz i zamykasz wszystkie drzwi to masz centralny zamek a jeśli chodzi Ci o otwieranie i zamykanie z pilota to moze po Vinie by wyszlo czy miales lub masz na wyposażeniu
-
Bujanie drganie silnikiem 2.0 CAGA
a to sie stało nagle czy narastało z czasem?? no i czy przed wymiana dwumasy tez tak było??
-
Zaprogramowanie nowego kluczyka do ori centralki
albo ja coś zle zrozumiałem albo..... to czym otwierasz te drzwi jak nie kluczykiem ??
-
Problem z silnikiem 1.9 TDI
No to jesli jesteś na 100% pewien ze ten płyn nie opada Ci z niczego innego i zbiera sie tylko i wyłacznie na rancie bloku to nie ma wyjścia trzeba głowice rwać . Chociaż bardzo rzadko sie tak zdarza że płyn wychodzi na zewnątrz silnika a nie do cylindrów bo ma dłuższą droge i do tego nie jest z zewnątrz obciążony termicznie i ciśnieniowo jak od cylindrów ale jak to w mechanice wyszystko jest możliwe:D
-
Błędy 1.8T AVJ
Jeśli chodzi o błędy silnika to sprawdz czujnik temp ( możesz mieć dwa jeden dla komputera jeden dla licznika dla wskazówki ) oba musza poprawnie wskazywać , drugi bład jest to od katalizatora efektywność poniżej poziomu ( bład może wywalać róznież w zwiazku z walnientym czujnikiem tem. płynu za pomocą którego ustalana jest mieszanka paliwowo powietrzna) a trzeci bład to za duża rezystancja wewnętrzna sondy lambda poprostu moze być walnieta lub kabelki:D
-
Problem z silnikiem 1.9 TDI
Jesteś pewien że to uszczelka?? Na pierwszym zdjęciu masz przyłącze wodne ze świecami żarowymi do podgrzewania płynu może z pod niego cieknie . Ja umył bym silnik i oglądał wszystkie przyłącza wodne do głowicy (cieknie z nich najczęściej i spływa po rancie bloku dookoła wyglądając jak puszczająca uszczelka)
-
Zaprogramowanie nowego kluczyka do ori centralki
zdejmij boczek i zobacz czy masz instalacje elek. do zamka ewentualnie z tyłu w bagażniku po prawej stonie powinna być pompka do centralnego