Cześć ✋
Kupiłem niedawno drugie B8 w dość fajnej opcji ?. Tak naprawdę, brakuje mi tylko jednej rzeczy - GALA (głośność zależna od prędkości). Mam MMI 3G+ i zwykłe audio z subem. W poprzednim A4 z Concertem to miałem :/.
Czy ktoś może pomóc to włączyć? Mam dostęp do vcdsa i zielonego menu.
Dzięki!
Cześć ??
Będę zmieniał żarówki w kierunkach na led w B8.5. Ktoś zmieniał? Jakieś wskazówki/potencjalne problemy? Jakcyś sprawdzeni producenci? Czy może być (przynajmniej w teorii) problem z przeglądem/policjantami na kontroli?
Cześć!
Czy kierownica z Q3 pasuje do A4 B8 (przedlift)? Czy rozmiar i kształt jest ten sam? Chodzi o wersję bez multifunkcji.
Kierownica taka jak na zdjęciu, tylko z zaślepkami zamiast przycisków.
Cześć,
kupiłem nowe fotele - takie, jak były oryginalnie, ale z grzaniem (obecnie nie mam grzania).
Czy da się to zrobić tak, żeby nie zmieniać panelu climatronica i móc włączać przez MMI?
Czy trzeba jechać do specjalisty na kodowanie (jeśli ktoś potrafi to zrobić we Wrocławiu, to proszę o informację)?
A4 B8, 12.2008, Climatronic trójstrefowy.