Treść opublikowana przez pawlik79
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witajcie, dawno mnie nie było, tu się troszkę pozmieniało
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jak na razie działa, wydaje mi sie ze to moja wina, robiłem za krótkie dystansy- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale jest szansa ze ja tez sie pojawię- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobry- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobra spadam, narty- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja bym takich ramek nie kupił, światło od wskazówki się odbija i daje nieładna poświatę- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
semka sunday- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
gdzie lało? Nie widziałem wcześniej takiego deszczu[br]Dopisany: 16 Sierpień 2010, 23:45_________________________________________________to go szybko wystaw na dwór- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja tez liczę ze mi deszcz auto umyje, w końcu kiedyś musi być pierwszy raz w tym roku- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siemka adaś[br]Dopisany: 16 Sierpień 2010, 23:17_________________________________________________a co stęskniłeś się za mna, ale za***ista pogoda- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale tu cisza, normalnie nie poznaje forum- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co sie tak dziwisz, oczy wywaliłes jak bys ducha zobaczył- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
spadam, wszedłem na chwilkę by sobie przypomnieć parę dobrych rzeczy.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witeczka- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nike21 albo musashi -- mozecie mi podac tel do madasa- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siemeczka- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dokladnie , tym bardziej ze za 4 dni mamy polska premiere . System działa poprawnie, nie ma zadnych problemów ze stabilnoscia. Jak narazie wszystkie programy jakie instalowalem działaja . Z tego co zaobserwowalem to producenci oprogramowania zaczynaja pisac soft pod systemy 64 bitowe. Jedynie mialem problem ze sterownikami do karty sieciowej netgear ale oni oficialnie na swojej stronie podali ze niebedzie sterownikow pod 64 bitowe systemy [br]Dopisany: 18 Październik 2009, 22:37_________________________________________________ide sobie poplywac w wannie, bede jak bede- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
z tego co kojarze to kazdy 32 bitowy system tyle bedzie widział, zaden nie bedzie obsługiwał wiekrzej ilośći pamieci ram, chcesz korzytac z wiekrzej ilosci zainstaluj 64 bity[br]Dopisany: 18 Październik 2009, 22:29_________________________________________________madaj podaj mi jaki to model- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dokladnie win 7 w wersji 32 bitowej nie sprawia zadnych problemów, działa stabilnie. co prawda ja działam na 64 bitowym, ale tylko z tego powodu by w pelni korzystac z calości pamieci ram- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to ja polecam http://www.lesnaprzystan.com.pl/ na jakiegos weekendowego spota- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
My też dziekujemy za spota, miło było zobaczyc znów wasze mordki- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
po crack-u ori - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00