Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pawlik79

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pawlik79

  1. witajcie, dawno mnie nie było, tu się troszkę pozmieniało
  2. jak na razie działa, wydaje mi sie ze to moja wina, robiłem za krótkie dystansy
  3. ale jest szansa ze ja tez sie pojawię
  4. dobra spadam, narty
  5. ja bym takich ramek nie kupił, światło od wskazówki się odbija i daje nieładna poświatę
  6. semka sunday
  7. gdzie lało? Nie widziałem wcześniej takiego deszczu[br]Dopisany: 16 Sierpień 2010, 23:45_________________________________________________to go szybko wystaw na dwór
  8. ja tez liczę ze mi deszcz auto umyje, w końcu kiedyś musi być pierwszy raz w tym roku
  9. siemka adaś[br]Dopisany: 16 Sierpień 2010, 23:17_________________________________________________a co stęskniłeś się za mna, ale za***ista pogoda
  10. ale tu cisza, normalnie nie poznaje forum
  11. co sie tak dziwisz, oczy wywaliłes jak bys ducha zobaczył
  12. spadam, wszedłem na chwilkę by sobie przypomnieć parę dobrych rzeczy.
  13. nike21 albo musashi -- mozecie mi podac tel do madasa
  14. dokladnie , tym bardziej ze za 4 dni mamy polska premiere . System działa poprawnie, nie ma zadnych problemów ze stabilnoscia. Jak narazie wszystkie programy jakie instalowalem działaja . Z tego co zaobserwowalem to producenci oprogramowania zaczynaja pisac soft pod systemy 64 bitowe. Jedynie mialem problem ze sterownikami do karty sieciowej netgear ale oni oficialnie na swojej stronie podali ze niebedzie sterownikow pod 64 bitowe systemy [br]Dopisany: 18 Październik 2009, 22:37_________________________________________________ide sobie poplywac w wannie, bede jak bede
  15. z tego co kojarze to kazdy 32 bitowy system tyle bedzie widział, zaden nie bedzie obsługiwał wiekrzej ilośći pamieci ram, chcesz korzytac z wiekrzej ilosci zainstaluj 64 bity[br]Dopisany: 18 Październik 2009, 22:29_________________________________________________madaj podaj mi jaki to model
  16. dokladnie win 7 w wersji 32 bitowej nie sprawia zadnych problemów, działa stabilnie. co prawda ja działam na 64 bitowym, ale tylko z tego powodu by w pelni korzystac z calości pamieci ram
  17. to ja polecam http://www.lesnaprzystan.com.pl/ na jakiegos weekendowego spota
  18. My też dziekujemy za spota, miło było zobaczyc znów wasze mordki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.