-
Czemu nie chce odpalić?
Akumulator spr i jest ok.
-
Czemu nie chce odpalić?
Czujniki były sprawdzane. Wszystkie są ok.
-
Czemu nie chce odpalić?
Licznik był regenerowany i mam na niego dwa lata gwarancji ale jeden z mechaników go sprawdzał i twierdził że jest ok. Dobra będę szukać. A co do VDO czy Jeager to nie mam pojęcia. Rocznik 2000; silnik 1,6 benzyna +lpg
-
Czemu nie chce odpalić?
Zawsze tak pika jak nie chce odpalić. Jeśli przestanie to wtedy odpali. A kostka w stacyjce też była wymieniana.
-
Czemu nie chce odpalić?
Był już u trzech mechaników. Świece wienione. Czujniki sprawdzone.
-
Czemu nie chce odpalić?
Paliwo jest i benzyna i gaz.
-
Czemu nie chce odpalić?
Witam mam problem z odpaleniem. Czy to może być od instalacji gazowej? 20171010_115609.mp4
-
Problemy z kontrolką EPC i odpaleniem
Witajcie, może ktoś mógłby mi pomóc bo mechanicy rozkładają ręce. Gdy tylko jest ciepło albo silnik jest rozgrzany nie mogę odpalić auta. W załączniku jest filmik jak to wygląda. Przekręcam kluczyk i zaczyna się pikanie i pojawia się kontrolka EPC. Problem wraca jak bumerang. Wymienione były: -zegar bo źle wskazywały temperaturę - czujniki sprawdzone - kostka w stacyjce również Po naprawie zegara był spokój dopóki nie szczelił alternator. Po wymianie alternatora jest to samo. Ostatnio wymienialiśmy silniczek od wycieraczek bo wysiadł, aby go zmienić ściągnęliśmy obudowę komputera odpalał bez problemu a po założeniu pokrywy znowu problem. Czy to może być jakieś zwarcie albo coś? Po podłączeniu do komputera nic się nie pojawia. Samochód był już u trzech mechaników, którzy już nie wiedzą co z nim zrobić. Pomocy 20171010_115609.mp4
kasik1989
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta